Ücretsiz Virüs Tarama Programı – Norton Security Scan İndir

Norton Security Scan programı bilgisayarınızın güvende olup olup olmadığını anlamanızı sağlar. Bilgisayarınızı virüs, solucan, kötü amaçlı yazılım, casus yazılım, istenmeyen reklam yazılımı, Truva atı veya diğer tehditlere karşı tarar ve sizi bilgilendirir.


Bilgisayarınızda Virüs Var Mı Yok Mu?

Norton Security Scan, bilgisayarınız için tehlikeli olan tehditleri tanımlamak için kullanabileceğiniz en iyi yöntemlerden birisidir. Norton Security Scan programı sisteminizi tarar ve çeşitli tehditleri tanımlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Malware, casus yazılımlar, hatta daha tehlikeli olabilecek şüpheli görünümlü programlar, korumasız hub’lar vb. bütün tehditler Norton Security Scan ile çok kapsamlı bir şekilde taranır.

Düşük boyutlu yükleme dosyası ve arka planda varlığı ile yokluğunun belli olmadan çalışıyor olması ve diğer güvenlik programları ile uyum içerisinde çalışıyor olması ile çok güzel bir program.

Norton Security Scan programına eklenen Cookie Manager aracı sayesinde ise  şüpheli veya tehlikeli çerezleri kontrol edebiliyor ve endişe uyandıranları kaldırabiliyorsunuz.

Bilgisayarınızın ne kadar güvenli olduğunu öğrenmek, virüs bulaşıp bulaşmadığını görmek için kullanabileceğiniz harika bir programdır. Eğer sisteminize virüs bulaşmış ise bu virüsleri temizleyebileceğiniz bir Norton ürününü de size önermektedir.

Norton Security Scan programı en son güncellemeleri otomatik olarak alır ve en son İnternet risklerini tanımlar.

Norton Security Scan Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 775 KB
Dil: Türkçe
Versiyon: 4.6.1.80
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Virüs Tarama Programı – Norton Security Scan İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler