Etiket: Vodafone hat işlemleri

Windows Phone İçin Vodafone Uygulaması – Self Servis İndir

Windows Phone telefonları için Vodafone Self Servis uygulamasını hemen indirerek hattınız ile ilgili bütün işlemleri ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Vodafone Self Servis uygulaması sayesinde Vodafone hattınız ile alakalı tüm işlemleri bu uygulama üzerinden yapabileceksiniz. Fatura ödeme, TL yükleme, bakiye görüntüleme, ek paket satın alma, tarife değişikliği ve size özel kampanya işlemlerini yapabileceksiniz.

iPhone ve iPad İçin Vodafone Uygulaması – Vodafone Yanımda İndir

iPhone ve iPad cihazlarınız ile Vodafone Yanımda uygulamasını üzerinde hattınız ile ilgili bütün işlemleri ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Vodafone Müşetiri Hizmetlerini aramanıza ve Vodafone bayilerine gitmenize gerek kalmadan Vodafone hattınız ile alakalı tüm işlemleri bu uygulama üzerinden yapabileceksiniz. Fatura ödeme, TL yükleme, bakiye görüntüleme, ek paket satın alma, tarife değişikliği ve size özel kampanya işlemlerini yapabileceksiniz.

Android İçin Vodafone Uygulaması – Vodafone Yanımda İndir

Android akıllı telefonlar için Vodafone Yanımda uygulamasını hemen indirerek hattınız ile ilgili bütün işlemleri ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Vodafone Müşetiri Hizmetlerini aramanıza ve Vodafone bayilerine gitmenize gerek kalmadan Vodafone hattınız ile alakalı tüm işlemleri bu uygulama üzerinden yapabileceksiniz. Fatura ödeme, TL yükleme, bakiye görüntüleme, ek paket satın alma, tarife değişikliği ve size özel kampanya işlemlerini yapabileceksiniz.

İndir Gezginler