Android İçin Nükleer Sığınak Yapma Oyunu İndir – Fallout Shelter İndir Yükle Ücretsiz

Android akıllı cihazlar için geliştirilen Fallout Shelter oyunu bir tür şehir kurma oyunudur. 2015’in en iyi mobil oyunu seçilen Fallout Shelter oyununu ücretsiz olarak Android cihazlarınıza indirebilirsiniz. Nükleer sızıntı sonrası harabeye dönen dünyada kendi sığınağınızı yapıp insanların hayatta kalmasını sağlıyorsunuz.


Android İçin Fallout Shelter Oyunu

Android için ücretsiz olarak sunulan Fallout Shelter isimli oyun aynı zamanda 2015 yılının en iyi mobil oyunu seçilmiştir. Global Game Awards 2015 ödüllerinde 2015 yılının en iyi mobil oyunu seçilen Fallout Shelter oyunu bir tür şehir simülasyon oyunudur.

Sponsorlu Bağlantılar

Fallout Shelter oyununu ilgi çekici kılan özelliklerinden en önemlisi oyunun konusudur. Nükleer bir felaket sonrası insanları hayatta kalması için nükleer sığınak inşa ediyorsunuz. İnşa ettiğiniz bu nükleer sığınağa insanları davet ederek orada yeni bir yaşam kurmaya çalışıyorsunuz.

Fallout Shelter

Vault isimli sığınaklarda insanları hayatlarını sürdürmelerini sağlıyorsunuz. Aynı zamanda mutantlara karşı sığınağınızı da savunma sistemleri kurarak korumaya çalışıyorsunuz.

Fallout Shelter Video Tanıtım

Fallout Shelter Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 142 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Android 4.1 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Nükleer Sığınak Yapma Oyunu İndir – Fallout Shelter İndir Yükle Ücretsiz”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler