Android için Ücretsiz Kişiselleştirme Uygulaması – Mobogenie Market İndir Download Yükle Bedava

Android telefon ve tabletlerinizi kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz çok güzel uygulamalardan birisi Mobogenie Market uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde Android cihazınız için uygulamalar, oyunlar, zil sesleri ve duvar kağıtları bulabilir ve hemen indirebilirsiniz.


Mobogenie Market İle Android Cihazınızı Özelleştirin

Android telefon ve tabletlerinizi kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz çok güzel uygulamalardan birisi Mobogenie Market uygulamasıdır.  Bu uygulama sayesinde Android cihazınız için uygulamalar, oyunlar, zil sesleri ve duvar kağıtları bulabilir ve hemen indirebilirsiniz. 

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 3,7 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Android 2.2 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

Android telefon ve tabletinizde bulunması gereken uygulamalardan birisi olan Mobogenie Market uygulaması bir çok avantaja sahip. Bu uygulama sayesinde bilgisayara gerek kalmadan bütün uygulama, oyun, zil sesi ve duvar kağıtlarını telefonunuza indirebileceksiniz.

Yine Mobogenie Market uygulaması ile keşfedilmemiş uygulamaları ortaya çıkarabileceksiniz. Hiç bilmediğiniz size göre uygulamaları anında keşfedebilir ve kolayca hızlı bir şekilde uygulama bulabilirsiniz.

Mağaza uygulamalarını doğrudan Mobogenie Market içinde arayabilirsiniz. Artık Facebook konuları ve Twitter trendleri ile entegre olarak sağlanmaktadır.

Mobogenie Market

Mobogenie Market Özellikleri

  •  Editör Önerileri: Çalışanlarımızın seçtiği uygulamalar ve oyunlar
  •  Popüler Olanlar ve En İyiler listeleri: Listelerde yukarı tırmanan ürünleri takip edin
  •  Haberler ve Yorumlar: Güncel uygulama yorumları ve Android haberleri
  •  Paketler: Sınırsız sayıda uygulamayı keşfetmenin harika yolu
  •  Ayrıca daha hızlı ve daha etkili uygulama arama, daha zengin bilgi ve yorumlar ile gizlenmiş harika uygulamaları keşfetmenin daha iyi bir yoluyla desteklenmektedir
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android için Ücretsiz Kişiselleştirme Uygulaması – Mobogenie Market İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler