Bedava Kolaj Yapma Programı – Free Collage Maker İndir Download Ücretsiz Yükle

Fotoğraflarınızdan kolajlar hazırlamak istiyorsanız ücretsiz olan Free Collage Maker isimli bu programı kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki fotoğrafları kullanarak etkileyici kolajlar oluşturmanız mümkün.


Fotoğraflarınızdan Profesyonel Kolajlar Oluşturun

Fotoğraflarınızdan kolajlar hazırlamak istiyorsanız ücretsiz olan Free Collage Maker isimli bu programı kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki fotoğrafları kullanarak etkileyici kolajlar oluşturmanız mümkün. 

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 4,7 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlarınızı şaşırtacak çalışmalar yapabileceğiniz program yardımıyla, kendi seçeceğiniz resimleri istediğiniz şekilde yerleştirerek tek bir kolaj çalışması üzerinde bir araya getirebilirsiniz.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan program ile en sevdiğiniz resimleri seçerek, sırasıyla kolaj ekranına ekleyebilir, resimleri istediğiniz şekilde kolayca döndürebilir veya boyutunu değiştirebilirsiniz.

Farklı kanarlık seçeneklerine sahip olan program yardımıyla arka plan rengini de kendiniz belirleyebilir veya istediğiniz bir resmi arka plana yerleştirebilirsiniz.

Free Collage Maker

Kolaj çalışmanız üzerinde yer verdiğiniz her resmin boyut, parlaklık, kontrast gibi özelliklerini teker teker düzenleyebilir ve resimlere farklı efektler ekleyerek görünümü çok daha zenginleştirebilirsiniz. Kolaj çalışmanızı tamamladıktan sonra JPG, PNG ve BMP resim formatlarında bilgisayarınıza kaydedebilir ve yaratmış olduğunuz eseri arkadaşlarınızla hemen paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Profesyonel görünümlü kolajları sadece birkaç tıklamayla hazırlayabileceğiniz ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanabilecek olan Free Collage Maker’ı mutlaka denemenizi öneriyorum. Kolaj hazırlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Bedava Kolaj Yapma Programı – Free Collage Maker İndir Download Ücretsiz Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler