Ücretsiz Dosya Paylaşım Torrent Programı -BitTorrent Bedava İndir

torrent indir, torrent programı indir, dosya paylaşım sitesi hangisidir, veri indirme programı, bittorrent programı indir, torrent programı ne işe yarar.


torrent indir, torrent programı indir, dosya paylaşım sitesi hangisidir, veri indirme programı, bittorrent programı indir, torrent programı ne işe yarar.

Lisans: Adware
Boyut: 1.1 MB
Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

BitTorrent, 150 milyonun üzerinde kullanıcı kitlesine sahip bir dosya paylaşım yazılımıdır. Yazılım torrent ağları üzerinde birbirleri ile dosya paylaşımında bulunan kullanıcıların oluşturdukları ortak havuzdan veri indirme işlevine sahiptir. Tabi bu havuzda dosyalarını paylaşanların sayısı böylesine devasa bir boyuta ulaştığından BitTorrent yazılımı rakiplerine nazaran daha başarılı sonuçlar verebilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

BitTorrent özellikle aranan her dosyanın bulunabildiği bir paylaşım uygulaması olduğu için öne çıkmış bir yazılımdır. İstediğiniz türde dosyanın torrent adresini bulup innDirme yapabileceğiniz yazılım bu kategorideki şüphesiz en iyi araçlardan bir tanesidir.

Diğer dosya paylaşım yazılımlarında yaşanan takılma, seri yükleme yapamama, yavaş innDirme gibi sorunlar BitTorrent ile pek ortaya çıkabilecek durumlar değildir. İstediğiniz kadar dosyayı aynı anda innDirebilir, yarıda kalan dosyaların innDirmesine kaldığı yerden devam edebilirsiniz.

BitTorrent

Yazılımın Genel Özellikleri:

  • Dinamik bant genişliği yönetimi.
  • Diğer uygulamaları karıştırmadan innDirme yapabilme.
  • Medya dosyalarının güvenlik riski nedeniyle ayrıntılı bilgilendirme yapabilme.
  • Herhangi bir donanımsal gereksinime ihtiyaç duymaz.
  • Hızlı dosya innDirme.
  • Düşük hıza sahip kullanıcılar için de mükemmel bir yapı.
  • Yerel bağlantı keşfi.
  • Yapılandırılabilir bant genişliği zamanlaması.
  • Her innDirilen dosya için hız limiti koyabilme.
  • RSS yükleyici.

Not: Yazılım kurulum sırasında size bazı araç çubuklarının yüklenmesi ile ilgili onaylar istemektedir. Onaylı gelen kutucuklardaki işaretleri kaldırarak kuruluma devam ederseniz bu araç çubukları bilgisayarınıza yüklenmeyecektir.

UYARI : Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca innDirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya innDirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, innDir.com olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Dosya Paylaşım Torrent Programı -BitTorrent Bedava İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler