Call of Duty 4: Modern Warfare %100 Türkçe Yama İndir

Call of Duty 4: Modern Warfare oyununun tamamen Türkçeleştirilmiş yamasını ücretsiz indirin. Call of Duty 4: Modern Warfare Türkçe Yama dosyası ile birlikte oyundaki altyazıları Türkçe oluyor.


CoD 4: Modern Warfare Türkçe Oynayın

Call of Duty 4: Modern Warfare oyununu Türkçe bir şekilde oynamak istiyorsanız oyunun Türkçe yamasını indirin. Oyunçeviri ekibi tarafından %100 Türkçe olarak çevrilen oyunu bundan böyle daha anlaşılır ve keyifli bir şekilde oynayabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Call of Duty 4: Modern Warfare Türkçe yama dosyasını ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Call of Duty 4: Modern Warfare Türkçe Yama kurulumu yapmadan önce oyunun yedeğini almanızı öneririz.

Call of Duty 4 Türkçe Yama Kurulumu

– Türkçe Yamalı oyunu çalıştırmak için oyunu kurduğunuz dizinde bulunan Türkçe.bat dosyasını çalıştırın.

– Yama dosyası virüs kontrolünden geçirilmiştir. İndirdikten sonra sizin de virüs taraması yapmanız önerilir. Aksi halde meydana gelebilecek zararlardan oyunceviri.com sitesi veya

yama dosyası yapımcıları hiçbir şekilde sorumluluk almayacaktır.

– Yama kurulumunu yapmadan önce oyunu kurduğunuz dizinde bulunan aşağıdaki dosyaları yedeklemeniz önemle tavsiye edilir.

C:\Program Files\Activision \Call of Duty 4 – Modern Warfare\zone\eng lish klasöründe bulunan code_post_gfx.ff ve common.ff isimli dosyaları yedekleyin. Kurulumda veya oyun içinde bir

sorunla karşılaşırsanız bu yedek dosyasını tekrar kullanabilirsini z. Aksi halde oyunu

kaldırıp tekrar kurmanız gerekebilir.

– Bu yama dosyası oyun içinde kullanılan özel isimler ve kalıplar dışındaki metinlerin tamamını Türkçe’ye çevirmektedir. (Oyun menüsü, görev metinleri, oyun içi metinler ve video altyazıları vb.)

– Dosyayı oyunu kurduğunuz dizine yüklemeniz gerekmektedir. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunu açın ve oyun ayarlarından altyazıları etkinleştirin.

call-of-duty-4-modern-warfare

CoD 4: Modern Warfare Türkçe Yama Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  3 GB
Dil:  İngilizce
Versiyon:  –
İşletim Sistem  Windows Vista ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Call of Duty 4: Modern Warfare %100 Türkçe Yama İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler