Ücretsiz Çevrimiçi PDF Dönüştürücü – Abbyy Online PDF Converter

Abbyy Online PDF Converter servisi sayesinde online bir şekilde dosyalarınızı dilediğiniz formata dönüştürebilirsiniz. özellikle PDF, PNG ve JPEG gibi sık kullanılan dosya türlerini Word ve Excell gibi formatlara kolaylıkla dönüştürebiliyorsunuz. Ücretsiz ve Türkçe dil desteği ile…


PDF, PNG, JPEG ve Diğer Dosyaları Dönüştürün

Abbyy Online PDF Converter uygulaması sayesinde PDF dosyalarını internet üzerinden dönüştürebilirsiniz. Sadece PDF dosyalarını değil aynı zamanda PNG, JPEG, BMP, TIFF, PCX, DCX ve DJVU dosyalarını da dönüştürebilirsiniz. Bütün bu dosya uzantılarını Word, Excel, aranabilir PDF, Power Point ve E-kitap şeklinde dönüştürebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz olarak sunulan Abbyy Online PDF Converter servisini kullanmakta çok kolay. Türkçe arayüzü sayesinde istediğiniz dönüştürme şeklini seçtikten sonra bilgisayardan dönüştüreceğiniz dosyayı seçiyorsunuz. Daha sonra e-posta adresini girerek Dönüştür ve Gönder butonuna tıklıyorsunuz. Bir kaç dakika sonra e-posta adresinize dönüştürülen dosyayı indirmeniz için gerekli bağlantı gönderiliyor.

abbyy pdf dönüştürücü

Abbyy Online PDF Converter  Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: – MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Web tabanlı
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Çevrimiçi PDF Dönüştürücü – Abbyy Online PDF Converter”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler