Excel’i (xls) PDF’ye Dönüştürme Programı – Excel to PDF Converter İndir Download Yükle

excel dosyalarını pdf ye çevirme programı, format dönüştürme programı, excel düzenleme programı, exceli pdf ye convert etme programı, pdf excel converter programı, pdf dönüştürücü, excel dönüştürücü, exceli pdfye çevirme programı.


excel dosyalarını pdf ye çevirme programı, format dönüştürme programı, excel düzenleme programı, exceli pdf ye convert etme programı, pdf excel converter programı, pdf dönüştürücü, excel dönüştürücü, exceli pdfye çevirme programı.

Lisans: Özellik Kısıtlamalı
Boyut: 3 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Bu program xls biçimindeki dosyalarınızı pdf biçimine hızlı bir şekilde dönüştürür. Microsoft Office Excel 98/2000/XP/2003 sürümleri ile uyumludur. Programın 100’den fazla farklı dil desteği bulunmakta. Program, rahatlıkla ve hızlı bir şekilde PDF’ye dönüştürme yapabilmeniz için MS Office Excel’e bir araç çubuk ekler.

Sponsorlu Bağlantılar

excel-to-pdf-converter

Xls biçiminden pdf‘ye tanıtım için dönüştürülmüş bir *.xls dosyasını ve *.pdf dosyasını innDirmek için tıklayın.

Programın lisanslı tam sürümünü satın almak için 49.95$ ödemeniz gerekmektedir. Programın bu demo sürümünü 30 defa kullanabiliyorsunuz ve sadece dönüştürmek istediğiniz bir dosyanın ilk sayfasını çeviriyor.

Not
Programı çalıştırabilmeniz için en az 32MB RAM, sabit diskte 30MB boşluk ve ekran çözünürlüğünüzün en az 640×480 piksel olması gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Excel’i (xls) PDF’ye Dönüştürme Programı – Excel to PDF Converter İndir Download Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler