GTA 5 Hile Programı İndir – GTA 5 Trainer İndir Yükle (Ölümsüzlük, Sınırsız Mermi ve Para)

GTA 5 Trainer hilesi ile sınırsız bir şekilde hile yapabilirsiniz. GTA 5 oyununun senaryo modunda hem görev yaparken hemde sınırsız süreyle hileleri yapabilirsiniz. GTA 5 Trainer ile sınırsız mermi, ölümsüzlük, sınırsız para, ışınlanma gibi bir çok hileyi yapabilirsiniz.


GTA 5 Ölümsüzlük, Sınırsız Mermi ve Para Hilesi

GTA 5’i daha eğlenceli yapan hilelerden birisi de hiç şüphesiz Trainer hileleridir. Bu GTA 5 Trainer hilesi de oyunda bir çok farklı hileyi kullanmanıza izin veriyor. GTA 5 Trainer hilesi oyunu senaryo modunda bir çok hileyi kolay bir şekilde kullanmanıza izin veriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

GTA 5 Trainer hilesi ile oyunda kullanabileceğiniz hilelerden bazıları, ölümsüz, sınırsız kurşun, oksijen, stamina, sınırsız para, sınırsız mermi, süper hızlı hareket edebilme, ışınlanma, polislerin peşinizi bırakmasını sağlama,  kahramanlarınızın süper yeteneklerini sınırsız süre kullanma, araçların patlamamasını sağlama gibi bir çok hile…

GTA 5 Trainer ile hem görevler sırasında hile yapabiliyor, hem de sınırsız süreyle bu hileleri aktif tutabiliyorsunuz.

GTA 5 Trainer

Dikkat: Bu mod resmi bir mod olmadığı için orjinal GTA 5 sürümlerine sahip olanlar GTA sunucuları tarafından banlanabilirler. Bu yüzden sorumluluk kullanıcıya aittir. Ve bu modu yüklemeden önce oyun dosyalarınızı yedeklemenizi öneririz.

GTA 5 Trainer Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1.8 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.0
İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “GTA 5 Hile Programı İndir – GTA 5 Trainer İndir Yükle (Ölümsüzlük, Sınırsız Mermi ve Para)”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler