Güvenlik ve Antivirüs Programı – Quick Heal Total Security İndir

Güvenli çevrimiçi bankacılık, çevrimiçi internet deneyimi ve bilgisayarınız için sağlam koruma araynlar için Quick Heal Total Security harika bir çözümdür. Çocuklarınız için Ebeveyn Kontrolü özelliği de bulunan program, casus yazılımları, reklam yazılımlarını, keylogger’ları ve diğer kötü amaçlı yazılımları engelliyor.


Komple Bir Güvenlik Çözümü

E-posta kontrolü, internet ve ağ koruması, ebeveyn kontrolü, çıkarılabilir sürücü taramaları, sistem optimizasyonu ve bakımı ve daha fazlası için Quick Heal Total Security programını kullanabilirsiniz. Quick Heal Total Security programı kötü amaçlı yazılımlara karşı tam bir PC güvenliği sunar.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarları virüslerden, solucanlardan, truva atlarından, casus yazılımlardan, reklam yazılımlarından ve diğer çevrimiçi saldırılardan korumak için kapsamlı bir anti-malware uygulaması olarak üretilen Quick Heal Total Security, gerçek zamanlı bir güvenlik koruması içerir. Antivirus Pro, Internet Security ve Total Security olmak üzere üç farklı paket bu programa dahildir.

Quick Heal Total Security Özellikleri

Fidye Koruması: Anti-fidye özelliği, programların gerçek zamanlı olarak davranışını analiz eden Quick Heal’in davranış temelli algılama teknolojisini kullanır.

Web Güvenliği: Güvensiz ve potansiyel olarak tehlikeli web sitelerini otomatik olarak algılar ve onları ziyaret etmenizi engeller.

E-posta Güvenliği: Etkilenen şekilde, virüs bulaşmış ekleri taşıyabilecek veya tehlikeli veya sahte ve phishing web sitelerine yönlendiren e-postaları engeller.

Güvenli Bankacılık: Çevrimiçi bankacılık faaliyetlerinizi sahte web sitelerinden ve finansal bilgileri çalan zararlı programlardan korur. Banka portalları, alışveriş ve diğer e-ticaret web sitelerindeki finansal işlemlerinizin hackerlara gizli kalacağı güvenli bir masaüstü oturumu sağlar.

Tarayıcı Koruması: İnternet tarayıcılarınızı, bilgisayarınızın işletim sistemi ile kötü amaçlı dosyalar arasında kalkan gibi davranan güvenli, sanal bir ortamda çalıştırır. Bu ortamda herhangi bir zararlı dosya indirilirse, bu dosya bilgisayarınıza erişime engellenir.

Veri Hırsızlığına Karşı Koruma: Bilgisayarınızdan izinsiz USB sürücülerine izinsiz olarak veri kopyalamasını engeller.

Ebeveyn Kontrolü: Ebeveyn Kontrolü özelliği artık geliştirilmiş yapılandırılabilirlik ile birlikte geliyor. Ebeveynlerin detaylı ayarları yapmasını sağlar.

Güvenlik Duvarı:  İnternet üzerinden bilgisayarınıza erişmeyi deneyen dış tehditleri engelliyor. Ayrıca, sisteminize bağlı ağlar içerisinde ortaya çıkabilecek tehditleri de engeller.

Çekirdek Koruma: Derin bir sistem taraması ile bilgisayarınız için tam bir güvenlik sağlar. AntiVirüs, AntiSpyware, AntiMalware, Anti-Rootkit, Güvenlik Duvarı ve IDS / IPS gibi özelliklerin birleşimi size en iyi antivirüs korumasını sağlamak için birlikte çalışır.

Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma: Gelişmiş ve casus yazılımlara, reklam yazılımlarına, keyloggerlara, risk yazılımlarına ve diğer kötü amaçlı programlara karşı PC’nize daha fazla koruma sunar.

Anti-Keylogger: Çevrimiçi bankacılık veya alışveriş yaparken veya internete göz atarken keylogger denilen programların klavyenizde yazdıklarınızı kaydetmesini engeller.

Geliştirilmiş Tarama Motoru: Çok fazla sistem kaynağı kullanmadan dosyaları ve klasörleri daha kısa sürede tarar.

Gelişmiş DNAScan: Quick Heal DNAScan teknolojisi bilinmeyen tehditleri algılar ve engeller.

Güvenlik Açığı Taraması: Sisteminizdeki İşletim Sistemi ayarları ve diğer uygulamalar güvenlik açıklarını tespit etmenize yardımcı olur.

Sanal Klavye: Saldırganlar makinenize casus yazılım veya keylogger yükleyerek gizli bilgilerinizi çalabilir. Bunlar, klavyenizde yazdıklarınızı kaydeden ve bilgiyi saldırgana gönderen veri çalma yazılımıdır. Bu, Sanal Klavye ile yazılan herhangi bir bilgi şifrelenir ve herhangi bir zararlı yazılım tarafından kaydedilemez veya erişilemez.

Gizlilik koruması: Hassas verileri herhangi bir kurtarma aracıyla kurtarmasını önlemek için güvenli bir şekilde siler.

Flash Sürücü Koruması: Bu özellik, harici sürücüleri otomatik olarak PC’ye bağlandıklarında tarar. Aynı zamanda otomatik çalıştırma enfeksiyonlarını da engeller.

Güvenli Mod Koruması: Bu özellik, sistem Güvenli Modda çalışırken yetkisiz kişilerin güvenlik ayarlarını değiştirmesini engeller.

Quick Heal Total Security Detayları

Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 550 KB
Dil: İngilizce
Versiyon: 17
İşletim Sistemi: Windows XP ve Üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Güvenlik ve Antivirüs Programı – Quick Heal Total Security İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler