iPhone ve iPad İçin Angry Birds Stella İndir Download Yükle Bedava

iPhone, iPad ve iPod touch cihazlar için geliştirilen Angry Birds Stella oyunu ücretsiz olarak indirin. Bu yeni Angry Birds oyununda yepyeni kuşlar ve yepyeni bir macera sizi bekliyor. iOS için Angry Birds Stella indir ve oyna.


iOS İçin Angry Birds Stella Oyunu

iOS cihazlarınız için geliştirilen yeni Angry Birds oyunu Angry Birds Stella’yı ücretsiz olarak indirin ve deneyin. Yepyeni Angry Birds karakterlerinin yer aldığı ve farklı bir hikayede kendinizi bulacağınız Angry Birds Stella oyununu ücretsiz olarak iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınıza indirebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunda Stella isimli kahramanımızı yönetiyoruz. İyi kalpli prenses Stella kötü kalpli prenses ve onun domuzlarına karşı mücadele ediyor. Tabi prensese arkadaşları Dahlia, Poppy, Willow ve Luca yardım ediyor.

Angry Birds Stella

Farklı bir macera, farklı kuşlar ve her bir kuşa ait farklı yeteneklerin yer aldığı Angry Birds Stella oyunu 120 farklı bölüm içeriyor. Oyun içi satın almaların olduğunu hatırlatalım ve oyunda farklı resim ve kıyafetler kullanabileceksiniz.Ayrıca oyuna özel kuşlar da getirebiliyorsunuz.

Angry Birds Stella Video

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Angry Birds Stella İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler