iPhone ve iPad İçin Bitkilerle Zombi Öldürme Oyunu – Plants vs. Zombies FREE İndir Ücretsiz

iOS cihazlarınızda zombilere karşı amansız bir mücadele veriyorsunuz. iPhone ve iPad için Plants vs. Zombies FREE oyununda bahçenizi işgal etmeye çalışan zombilere karşı bahçenizde yetiştirdiğiniz bitkiler ile çeşitli stratejiler kullanarak bahçenizi savunuyorsunuz. Bağımlılık yapıcı bir oyun olan Plants vs. Zombies FREE oyunu ücretsiz indirilebiliyor.


iOS İçin Plants vs. Zombies Oyunu

iOS işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod touch için en eğlenceli zombi oyunlarından birisi de Plants vs. Zombies oyunudur. iOS için Plants vs. Zombies oyunu bir tür kule savunma oyunudur ve bahçenizi zombilere karşı savunuyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad cihazlarda ücretsiz olarak oynayabildiğiniz bu oyunda bahçenizi ele geçirmek isteyen komik görünümlü zombilere karşı bahçenizi savunuyorsunuz. Bitkilerinizi silah olarak kullandığınız bu oyunda her bir bitkinin farklı bir gücü var. Gündüz, gece, sisli hava gibi farklı ortamlarda oynayabilir 50 farklı düzey bulunuyor.

iPhone ve iPad cihazlarda uygulama içi satın alma seçenekleri sunan bu oyunun ayarlarına giderek bunu devre dışı bırakabilirsiniz.

Plants vs. Zombies mobil

Plants vs. Zombies Videosu

Plants vs. Zombies Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 70 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: iOS 5.1.1 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Bitkilerle Zombi Öldürme Oyunu – Plants vs. Zombies FREE İndir Ücretsiz”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler