iPhone ve iPad İçin Canlı Yayın Yapma Uygulaması – BIGO LIVE – Live Broadcasting İndir

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad için BIGO LIVE – Live Broadcasting uygulaması ile kendi canlı yayınınızı yapmanız mümkün. Ücretsiz sunulan bu uygulama ile diğer canlı yayınları izleyebilir ve canlı yayın sırasında arkadaşlarınız ile mesajlaşabilirsiniz.


iOS İçin BIGO LIVE Uygulaması

iOS cihazlar ile sosyal ağlar üzerinden canlı yayın yapmak son zamanlarda oldukça moda oldu. Sizde kendi canlı yayınınızı iOS işletim sistemli cihazlarınız üzerinden yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken iPhone ve iPad için BIGO LIVE – Live Broadcasting uygulamasını ücretsiz olarak indirmek.

Sponsorlu Bağlantılar

BIGO LIVE – Live Broadcasting uygulaması üzerinden canblı video yayınlar yapabilir, aynı zamanda arkadaşlarınız ile mesajlaşabilirsiniz. Yaptığınız canlı yayınları arkadaşlarınız izlesin. Canlı yayın esnasında mesajlaşabilir ve harika çıkartmalarla hediyeler gönderebilirsiniz.

iPhone ve iPad için BIGO LIVE – Live Broadcasting uygulaması ile yayıncıarı takip edebilir, ilginç yayınları izleyebilir, takip ettiğiniz kişilerden bildirimler alabilir, yayıncılarla sohbet edebilir ve kendi canlı yayınınızı başlayabilirsiniz.

bigo-live-live-broadcasting

BIGO LIVE – Live Broadcasting  Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  79 MB
Dil:  İngilizce
Versiyon:  Son Sürüm
İşletim Sistem  iOS 7.1 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Canlı Yayın Yapma Uygulaması – BIGO LIVE – Live Broadcasting İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler