iPhone ve iPad İçin Klavye Uygulaması – Microsoft Word Flow İndir Yükle

iOS için Microsoft Word Flow klavye uygulaması şimdiye kadarki en gelişmiş iOS klavyelerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Microsoft tarafından geliştirilen Microsoft Word Flow klavye, iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarda yazma alışkanlığınızı değiştirecek. Tema desteği, arka plan ekleme, parmağı sürükleyerek yazma ve klavyeyi sağa veya sola yaslama gibi özellikleri sunuyor.


iOS İçin Kişiselleştirilebilir Klavye

Microsoft tarafından iPhone, iPad ve iPod touch için klavye uygulaması geliştirildi. Oldukça gelişmiş bir klavye uygulaması olan Microsoft Word Flow isimli bu uygulama özellikle kişiselleştirilebilir özelikleri ile dikkat çekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Word Flow klavye uygulaması çok kolay bir yazma alışkanlığı kazandırmayı hedefliyor. Tema desteği de sunan uygulama rengarenk klavyeler kullanma fırsatı da sunuyor. Tek el ile hızlı bir şekilde yazma özelliği de bulunan klavyenin en dikkat çekici özelliklerinden birisi de parmağınızı sürükleyerek yazmanızı sağlaması.

Tıpkı Switftkey klavye uygulamasında olduğu parmağı sürükleyerek yazma özelliği Microsoft Word Flow uygulamasında da mevcut. Hatta büyük ekranlı iPhone 6/6s Plus modellerinde tek el ile yazabilmeniz için klavyeyi sağa yada sola yaslayıp yazabiliyorsunuz.

Microsoft Word Flow uygulaması aynı zamanda yazarken size kelime de öneriyor. Diğer güzel özelliklerinden birisi de mesajlaşırken arka plana resim eklemenizi sağlaması.

Microsoft Word Flow Video Tanıtım

Microsoft Word Flow uygulaması şuan için Türkiye App Store‘unda yayınlanmadı. Ancak uygulamayı indirmek için mağazanızı değiştirmeniz yeterli.

Microsoft Word Flow

Microsoft Word Flow Uygulama Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 412 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: iOS 8 ve üstü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Klavye Uygulaması – Microsoft Word Flow İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler