iPhone ve iPad İçin Süper Mario Oyunu – Super Mario Run İndir

iPhone ve iPad için Super Mario Run oyununu ücretsiz indirip oynayın. Prensesi kurtarmak için kahramanımız Mario’ya maceralarından yardımcı oluyoruz. Koşuyor, zıplıyor ve tehlikelerden kurtulmaya çalışırken karşısına çıkan altınları da toplamayı ihmal etmiyor.


iOS İçin Super Mario Run Oyunu

Super Mario Run oyunu meraklı bekleyişin ardından App Store üzerinden yayımlandı ve iPhone, iPad ve iPod touch kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Super Mario Run oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Super Mario Run oyununda ilerlerken karşınıza çıkan altınları topluyor ve önünüze çıkan engelleri aşmaya çalışıyorsunuz. Her zaman olduğu gibi Super Mario Run oyununda da amaç prensesi kurtarmak.

Super Mario Run oyunu çeşitli mekanlarda geçiyor. Bunlar arasında ovalar, mağaralar, Hayalet Evleri, hava gemileri, kaleler ve daha fazlası … Oyunu tek el ile oynayabiliyorsunuz. Uygulama içi satın alma seçenekleri de bulunuyor. Meydan okuma modu sayesinde ise arkadaşlarınız ile Ralli modunda yarışlar yapabiliyorsunuz. Ayrıca kazandığınız paralarla kendi krallığınızı oluşturmak için şehirler inşa edebiliyorsunuz.

super-mario-run

Super Mario Run Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   205 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi  iOS 8.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Süper Mario Oyunu – Super Mario Run İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler