Masaüstü Ücretsiz Görüntülü Konuşma Programı (PC) – Imo İndir

PC için Imo programı sayesinde bitin mesajlaşma ağlarınızdaki kişileri tek bir yerde toplayabilir ve arkadaşlarınız ile görüntülü sohbet edebilir ve mesajlaşabilirsiniz. Masaüstü görüntülü sohbet programı arıyorsanız Imo programını deneyebilirsiniz.


Bilgisayarda Videolu Sohbet Edin

Imo, ana IM ağlarında oturum açmanızı ve arkadaşlarınızla bilgisayarınızın masaüstünden sohbet etmenizi sağlayan, popüler çevrimiçi bir anlık iletişim programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınıza programı kurduktan sonra ülkenizi seçiyor ve telefon numaranız ile kayıt oluyorsunuz. Daha sonra arkadaşlarınızı bularak çevrimiçi görüntülü sohbet edebiliyor ve mesajlaşabiliyorsunuz.

Imo, diğer popüler IM istemcileriyle karşılaştırıldığında oldukça sınırlı özellikler sunduğunu söylemek lazım. Yazı tipleri, renkler ve diğer ayarlar oldukça standart bir halde geliyor. Fazla özelleştirme seçeneği de bulunmuyor.

Imo programının iyi tarafı ise tek bir arabirimden en popüler IM ağlarına (MSN, Yahoo, Gtalk ve AIM) bağlanabilirsiniz ve arkadaşlarınızdan herhangi biriyle konuşabilirsiniz. Hatta birden fazla IM ağında insanlarla konuşmanız da mümkündür.

Programın aynı zamanda Android ve iOS uygulamaları da bulunuyor.

imo

Imo Program Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   11 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi  Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Masaüstü Ücretsiz Görüntülü Konuşma Programı (PC) – Imo İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler