Online Fotoğraflara Makyaj Yapma ve Saç Ekleme Uygulaması – Taaz

Fotoğraflarınıza internet üzerinden makyaj yapabilir ve onlarca saç modellerini deneyebilirsiniz. Kendinize yakışan saç modelini ve makyaj stilini belirleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Taaz uygulamasını ücretsiz bir şekilde kullanmaktır.


İnternetten Fotoğraflara Makyaj Yapın

Taaz isimli bu online uygulama özellikle kadınlar için çok kullanışlı bir uygulama olacak. Ücretsiz olarak internet üzerinde kullanabildiğiniz bu uygulama ile onlarca saç ve makyaj şeklini fotoğraflarınıza uygulayabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Oldukça gelişmiş bir uygulama olan Taaz üzerinde birbirinden farklı saç modellerini fotoğraflarınıza ekleyebiliyor ve makyaj stillerini uygulayabiliyorsunuz. Fotoğraf editörü sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde farklı renk ve kalemleri kullanarak makyajınızı uygulayabiliyorsunuz.

taaz

Ünlülerin saç modellerini kendinizde deneyebilir ve farklı modelleri deneyerek size en yakışan saç modelini belirleyebilirsiniz. Fotoğraf üzerinde denediğiniz makyaj ürünü ve renginin ise hangi markaya ait olduğunu görüyor ve böylece satın alabiliyorsunuz.

Hazırladığınız fotoğrafı indirmek yada paylaşmak için siteye üye olmanız gerektiğini de hatırlatalım.

Taaz Uygulamasının Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: – MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows Tümü (Web Tabanlı)
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Online Fotoğraflara Makyaj Yapma ve Saç Ekleme Uygulaması – Taaz”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler