Oyuncak Araba Yarışı Oyunu – Re-Volt Demo İndir Download Yükle

Maket arabalarla yarışmak isteyenler için ilginç ve farklı bir yarış oyunu. Oyuncak arabaların yarışını konu alan Re-Volt isimli bu oyun oldukça eğlenceli vakit geçirmenizi ve eğlenmenizi sağlayacak. Re-Volt oyununda rakiplerinizi silahlarınız ile saf dışı bırakabiliyorsunuz.


Maket Arabalar İle Yarışın

Maket arabalarla yarışmak isteyenler için ilginç ve farklı bir yarış oyunu. Oyuncak arabaların yarışını konu alan Re-Volt isimli bu oyun oldukça eğlenceli vakit geçirmenizi ve eğlenmenizi sağlayacak. Re-Volt  oyununda rakiplerinizi silahlarınız ile saf dışı bırakabiliyorsunuz. 

Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 24,6 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)
Sponsorlu Bağlantılar

Yarışı ilk sırada bitirmek için amansız bir mücadeleye hazır olun. Siz eğer raküipleriniz saf dışı bırakmaya çalışmasanız dahi rakipleriniz gizli silahlarla sizi saf dışı bırakmaya çalışacaklar. Sizi oyun dışına itmek içib her şeyi yapıyorlar.

Re-Volt

Re-Volt oyununda birbirinden güzel ve farklı parkurlarda bulunuyor. Şehirlerde gerçek arabaların arasında yarışarak diğer oyuncak arabaların önünde yarışı birinci bitirmeye çalışmak oldukça eğlenceli olacak.

Oyun biraz eski fakat hala çok heyecanlı ve zevkli bir oyun. Dediğim gibi oyunda farklılık arayanlar için güzel bir seçenek. Özellikle boş vakitlerinizde canınızın sıkıntısını alacak harika bir oyun.

Oyunun demo sürümünde sadece bir bölüm bulunuyor. Oyunu bütün özellikleri oynamak için satın almanız gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Oyuncak Araba Yarışı Oyunu – Re-Volt Demo İndir Download Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler