PC İçin Hatırlatma ve Alarm Programı – Hot Alarm Clock İndir

Hot Alarm Clock programı gelişmiş bir çalar saat programıdır. Tamamen özelleştirilebilir bir şekilde alarm kurabilir, hatırlatmalar ayarlayabilir ve yapılacaklar listesi hazırlayabilirsiniz. Dilediğiniz müziği ve radyo istasyonunu ses olarak ayarlayabiliyorsunuz. 30 gün ücretsiz denemek için hemen indirin.


PC İçin Gelişmiş Çalar Saat

Hot Alarm Clock programı bilgisayar için gelişmiş bir çalar saat programıdır. Hot Alarm Clock programı bir alarm programından çok daha fazlasını sunuyor. Aynı zamanda bir hatırlatma programı da olan Hot Alarm Clock programı ile yapılacaklar listesi yapabilir ve bunların hepsini size hatırlatmasını sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu program ile alarm sesini de dilediğiniz gibi belirleyebiliyorsunuz. En sevdiğiniz müzikleri çalmak ya da en sevdiğiniz çevrimiçi radyo istasyonunu ayarlamanız da mümkün.

Uyanmak için bilgisayarınızı kullanabilirsiniz. Hot Alarm Clock programı ile sadece bir günlük yada haftalık veyahut aylık uyandırma programı yapabilirsiniz. Dilediğiniz müziği seçtikten sonra artan zil sesini de ayarlayabilirsiniz. Yani sizi uyandırmak için önce yavaştan başlar ve giderek artan bir ses ayarı sağlar.

Geri sayım ve zamanlayıcı özellikleri ile özellikle egzersiz yapanlar için güzel istatistikler tutmanızı sağlar. Onlarca farklı tema seçenği ile istediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz. Bütün dünya saatlerini de bu program üzerinden görebilirsiniz.

hot-alarm-clock

Hot Alarm Clock Detayları

Lisans:  Deneme Sürümü (30 gün)
Boyut:   12,7 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son sürüm
İşletim Sistem   Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 ve üstü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “PC İçin Hatırlatma ve Alarm Programı – Hot Alarm Clock İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler