PC İçin Kafa Topu Futbol Oyunu İndir – Kafa Topu İndir Download Yükle Bedava

Kafa Topu oyunu olarak ün salan bu oyunu ister tek kişilik ister iki kişilik olarak oynayabiliyorsunuz. Oyunun orjinal adı Sports Heads: Football Championship olarak geçiyor ve internetin popüler oyunu olan Kafa Topu oyunu şimdi bilgisayar üzerinden oynanabiliyor.


Kafa Topu Maçı Yapın

Kafa Topu oyunu olarak ün salan bu oyunu ister tek kişilik ister iki kişilik olarak oynayabiliyorsunuz. Oyunun orjinal adı Sports Heads: Football Championship olarak geçiyor ve internetin popüler oyunu olan Kafa Topu oyunu şimdi bilgisayar üzerinden oynanabiliyor. 

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 4,7 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/7/Vista/WinXP

Bilgisayar üzerinden kafa topu maçı yapabilirsiniz. Kafa topu futbol oyununda rakibinizin kalesine gol atmaya çalışıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kafa Topu oyununun tek kişilik oyun modunda İngiltere Premier Ligi’nde yer alan takımlardan birini seçebilir ve rakiplerinizi alt ederek ligi en üst sıralarda bitirmeye çalışabilir veya iki kişilik oyun modu sayesinde arkadaşlarınızla birlikte oyun keyfini ikiye katlayabilirsiniz.

Sıradan futbol oyunlarından oldukça farklı olan Kafa Topu’nda kontrol edeceğiniz tek bir futbolcu var ve topa ayakla vurmak yerine genel olarak kafayla vurarak rakip kaleye gol atmanız gerekiyor. 1 dakikalık süre içerisinde hem kalenizi en iyi şekilde korumalı hem de rakibinize olabildiğince çok gol atarak maçı kazanmaya çalışmalısınız.

Kafa Topu

Maç sırasında kazandığınız takım paralarıyla her maç sonunda isterseniz futbolcunuzun özelliklerini geliştirebilir ve sonraki maçlar sırasında rakiplerinize karşı avantaj elde edebilirsiniz.

Tüm bu özelliklerin dışında maç sırasında saha içerisinde beliren yarar sağlayan veya zarar verecek olan güçlendiricileri de en iyi şekilde kullanarak rakibinize karşı üstünlük kurmak tamamen sizin elinizde. Tabii bu noktada rakibinizin de beliren güçlendiricileri kullanabileceğini unutmamanız gerekiyor.

Son olarak Kafa Topu oyununda yer alan başarımları tamamlamaya çalışarak oyunu çok daha farklı bir noktaya taşıyabilir ve daha çok eğlenebilirsiniz.

Flash oyunları seviyorsanız ve oldukça popüler bir oyun olan Kafa Topu’nu bilgisayarınız üzerinde ya tek başınıza ya da arkadaşlarınızla oynamak isterseniz, oyunu hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunu bilgisayarınıza indirmeden internet tarayıcınız üzerinde hemen denemek isterseniz, Kafa Topu oyunu sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

One thought on “PC İçin Kafa Topu Futbol Oyunu İndir – Kafa Topu İndir Download Yükle Bedava”

  1. s dedi ki:

    😀

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler