Türkçe Ücretsiz Ses Kayıt Etme Programı – Solea Recorder

Türkçe ve ücretsiz bir ses kaydı programı olan Solea Recorder, bir çok farklı amaç için kullanılabilir. Radyo kayıtları tutabilir, kendi ses çalışmalarınızı kaydedebilir yada telefon konuşmalarını kaydedebilirsiniz.


Ses Kaydı Yapmak Çok Kolay

Ses kaydı yapabileceğiniz ve kaliteli bir şekilde bilgisayarda kayıt altında tutabileceğiniz bir program. Bir önceki sürümü ücretli olmasına rağmen bu sürümü hem ücretsiz hem de Türkçe. Hemen her alana hitap eden bu program çok amaçlı olarak ses kaydı yapabilen bir program.

Sponsorlu Bağlantılar

Solea Recorder programı kişisel amaçlar için de ticari amaçlar için de kullanabilirsiniz. Kendi sesinizi kaydetmek için programı kullanabileceğiniz gibi, RTÜK kayıtlarını tutma ve telefon konuşmalarını kaydetme işlemleri için de kullanabilirsiniz.

Programın en güzel özelliklerinden birisi de se kayıtlarını çok küçük boyutlarda saklamasıdır. Örneğin her gün 24 saat yayın yapan bir radyonun 1 yıllık ses kaydı happy wheels demo sadece 32 GB yer kaplar. 1 saatlik ses kaydı ise 19 KB ile 3,6 MB arasında bir alan kaplar.

Kayıt yaparken sesleri denetleme ve değiştirme ayarları da bulunuyor. Line-In, Mikrofon, CD gibi bir çok girişten kayıt yapabilirsiniz.Ses kartınız kablosuz özelliği sunuyor ise kablosuz kayıt da yapabilirsiniz.

Ses kayıt dosyalarının kaç saatlik olması gerektiğini, radyo istasyonundan yapılan yayınların hangi saatlerde kayıt edilmesi gerektiğini, otomatik başlatma, kayıtlar arasında arama yapma, eski kayıtları dinleme ve kayıtları ağ üzerinden başka bilgisayarlar ile paylaşma gibi özellikleri bulunuyor.

Solea Recorder Program Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

 

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Ses Kayıt Etme Programı – Solea Recorder”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler