Tır Sürme Oyunu İndir – Tır Simülasyon Oyunu – Euro Truck Simulator 2.1 İndir

Simülasyon oyunlarını seviyorsanız ve Tır sürmek tam bana göre diyorsanız işte size göre bir oyun. Tır sürme oyunu yada tır simülasyon oyunu olan Euro Truck Simulator ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Lisans:Deneme Sürümü Dil Desteği:İngilizce İşletim …


Simülasyon oyunlarını seviyorsanız ve Tır sürmek tam bana göre diyorsanız işte size göre bir oyun. Tır sürme oyunu yada tır simülasyon oyunu olan Euro Truck Simulator ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

  • Lisans:Deneme Sürümü
  • Dil Desteği:İngilizce
  • İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP
  • Boyut: 541.6 MB

Bir tır şoförü olarak Avrupa’yı dolaşmak ve birçok yere mal taşıyarak para kazanmak ve bu kazancınızı bir tır filosu oluşturmak için kullanmak isterseniz Euro Truck Simulator tam size göre bir oyun. 18 Wheels of Steel‘in Avrupa versiyonu olan oyunda kullandığınız tır ile aldığınız happy wheels demo yükü Avrupa’nın değişik şehirlerine götürerek para kazanmaya çalışıyorsunuz. Uzun tır yolculuklarını bilgisayarınızda yapmak istiyorsanız oynayabileceğiniz eğlenceli ve zamanınızı bolca harcayabileceğiniz bir simulasyon oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar

Euro Truck Simulation

Birçok farklı tüketim malzemesini yada hammaddeyi farklı yerlere taşımak ve Avrupa’yı oyun üzerinden görmek isterseniz Euro Truck Simulator tam size göre bir oyun.

Euro Truck Simulator, bildiğimiz tır simulasyon oyununun Avrupa için hazırlanmış versiyonu! Kargolarınızı Roma’dan Berlin’e, Madrid’ten Prag’a ve diğer Avrupa şehirlerine taşıyacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Tır Sürme Oyunu İndir – Tır Simülasyon Oyunu – Euro Truck Simulator 2.1 İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler