Türkçe Sistem Temizleme Ve Onarma Programı – RegClean Pro İndir Download Yükle

Bilgisayarı gereksiz dosyalardan temizleme programı, sistem temizleme programı, bilgisayardan kaldırılmış programların silinmeyen dosyalarını silme ve temizleme programı.


Bilgisayarı gereksiz dosyalardan temizleme programı, sistem temizleme programı, bilgisayardan kaldırılmış programların silinmeyen dosyalarını silme ve temizleme programı.

Lisans: Kullanım Kısıtlamalı
Boyut: 4.3 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7

RegClean Pro bir kayıt kütüğü temizleme ve onarma aracıdır. Bilgisayarınıza yükleyip daha sonra sildiğiniz bazı programlar kendilerini yükledikleri gibi kaldırmazlar ya da program kaldırma sırasında bir hata oluşup, doğru kaldırılmayabilirler. Bu doğrultuda arkalarında iz bırakmış olurlar. Bu izler da zamanla birikerek kayıt kütüğünün ağırlaşmasına bile sebep olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

RegClean Pro

Eğer çok fazla programla çalışıyor ve yükle/kaldır seçeneğini fazla kullanıyorsanız happy wheels demo sisteminizin çeşitli yerlerinde bazı artık dosyalar kalabilir. Bu bırakılan yerlerden biri de regedit (kayıt kütüğü). Ama burada yapılacak bir hata ciddi sorunlara yol açabilir. O yüzden kayıt kütüğü temizleme araçlarıyla temizleme yapsanız dahi dikkatliolmakta fayda var.

Registry Clean Pro bulduğu sorunları düzeltip, temizlemeye yardımcı olur. Program; başlangıç, paylaşımlı DLL, yazı tipleri, uygulama bilgileri, COM/ActiveX, dosya paylaşımları, paylaşımlı klasörler, yardım dosyaları ve son kullanılan kullanıcı listesindeki sorunları bulup, onarmaya yardımcı olur.

Kısıtlama ve lisans:
Deneme sürümde tespit ettiği hataların sadece 15’ini temizler. Tam sürüm lisanslı fiyatı ise 29.95$’dır.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Sistem Temizleme Ve Onarma Programı – RegClean Pro İndir Download Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler