Türkçe Ücretsiz İnternetten Dünyayı Gezme Programı İndir – Google Earth İndir

Google Earth ile dünyayı daha yakında görün ve merak ettiğiniz her yeri gezin. Sokak görünümleri, üç boyutlu görüntüler, tarihi ve turistlik yerler, doğa harikası yerler, en ünlü şehirler ve çok daha fazlasını Google Earth ile gezin ve öğrenin.


Dünyayı internet üzerinde sanal bir şekilde gezmek için Google Earth programını kullanın. Gezdiğiniz yerleri kaydedebilir, coğrafi bilgilerini görüntüleyebilir, restoranları, hastaneleri ve okulları hatta ağaçları 3 boyutlu olarak size sunuyor. Sanal tura çıkarak dünyanın herhangi bir yerine gidin. 3D yapıları, görüntüleri ve arazileri keşfedin. Şehirleri, yerleri ve yerel işletmeleri bulun.

Google Earth Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Dünyanın dör bir yanını keşfetmenize, araştırmanıza ve dünyayı tanımanıza imkan tanıyan harika bir yazılımdır. Ayrıca farklı görüntüleme modları ve uydu görüntüleriyle harika görüntüler sunar.

Google Earth, uydu görüntülerini bünyesinde barındıran ve dünyanın her yerine sahip haritalar içeren harita programıdır ve size masaüstünden bütün dünyaya göz atma imkanı sunar.

Kullanıcı dostu arayüz

Oldukça basit ve temiz bir arayüzle gelen Google Earth programı, sadece fareyi kullanarak kontrol etmek mümkün. Farenin topunu hareket ettirerek  kolayca yakınlaştırabilir, uzaklaştırabilir veya fare ile çekip sürükleyerek dolaşabilirsiniz. Direkt olarak herhangi bir bölgeye atlamak için soldaki arama kutusuna belirli bir yer ismi girilmesi de yeterlidir.

Sokak görünümü happy wheels demo modu

Google Earth’teki en büyük özelliklerden biri de, göreceli olarak yeni Sokak Görünümü seçeneğidir. Google araçlarıyla çekilen görüntü sayesinde sokakta gezmenizi sağlar. Bütün sokaklar yok ancak bilindik yerlerin çoğu var.

Dünyanın dört yanını arayın

Harita üzerinde yer alan etkileyici görüntülerin yanı sıra, yer işareti balonlarındaki Flash videolar sayesinde restoranlar, parklar ve diğer ilgi çekici yerlerin videolarını izleyebilirsiniz.

3B görüntüler ve favori yerler

Dünyanın en popüler şehirlerinden bazıları için oluşturulan muhteşem 3D manzaraların tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda, favori yerlerinizi tek bir tıklamayla kaydedip paylaşabilirsiniz.

Çizim ve ölçüm

Google Earth’le dünyanın her yerini ölçebilir ve gezebilirsiniz. Program içerisinde cetvel, çokgen, yol, ölçümler, yükseklik profili gibi araçlar bulunuyor.

Ayrıca Ay ve Mars’ı da daha yakında görüp keşfetmeniz de mümkün. Ayrıca yeni tur rehberi özelliği ile tarihi ve turistlik yerleri ve doğa harikası mekanları gezebilirsiniz.

Google Earth

Google Earth Program Bilgileri

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,07 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows XP ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz İnternetten Dünyayı Gezme Programı İndir – Google Earth İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler