Ücretsiz Maryo Oyunu – Mega Mario Bedava İndir Download Yükle

Ücretsiz mario oyunu oynamak isteyenler Mega Mario oyununu indirsin. Orjinal Super Mario oyununun kopyası olan Mega Mario oyunu daha iyi grafikler ve yeni özellikler ile karşınıza çıkıyor. Super Mario Bros oyununu yeniden oynayın.


Alternatif Mario Oyunu Oynayın

Mega Mario oyunu en sevilen efsane oyunlardan birisi olan Super Mario Bros oyununun kopyasıdır. Super Mario Bros oyununu daha da geliştirilmiş özellikleri ile oynamak isteyenler kesinlikle Mega Mario oyununu indirip oynamalılar.

Sponsorlu Bağlantılar

Mega Mario oyununda daha fazla geliştirilmiş özellikler sunuluyor. Super Mario Bros oyunundaki kötü grafikler yerine yüksek çözünürlük, yeni seviyeler ve daha iyi hareket kabiliyeti getirilmiş. Aynı zamanda orjinal Mario oyununun bütün özelliklerini barındırıyor.

Kahramanlarımız Mario ve Luigi‘nin heyecan verici macerasını daha kaliteli bir şekilde oynamak istiyorsanız Mega Mario’yu hemen ücretsiz indirip oynatın.

Mega Mario oyununda daha fazla bölüm sayısı sunuyor. Ayrıca oyunda 10 farklı düşman yer alıyor. Her bölümün sonunda otomatik olarak oyun kaydediliyor. Ayrıca oyunun Gamepad desteği de bulunuyor.

Mega Mario Oyun Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 25 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.7
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Maryo Oyunu – Mega Mario Bedava İndir Download Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler