Ücretsiz Online Çarpışan Araba Oyunu – Hover İndir Oyna Bedava

Bir zamanlar heyecan ile oynadığımız Microsoft’un oyunu olan Hover şimdi internet üzerinden online bir şekilde oynanabiliyor. Microsoft tarafından Windows 95 işletim sistemi için geliştirilen bu eski çarpışan araba oyunu şimdi online olarak oynanabiliyor.


Çarpışan araba oyunu

Bir zamanlar heyecan ile oynadığımız Microsoft‘un oyunu olan Hover şimdi internet üzerinden online bir şekilde oynanabiliyor. Microsoft tarafından Windows 95 işletim sistemi için geliştirilen bu eski çarpışan araba oyunu şimdi online olarak oynanabiliyor. 

Lisans: Ücretsiz
Boyut: Online
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Hover oyna, Hover indir, online çarpışan araba oyunu, internetten çarpışan araba oyunu oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Internet Explorer 11’in gücünü gösterebilmek için Hover’ı elden geçirdi ve 3 boyutlu grafiklerle yeniden yarattı. Artık bir tarayıcı oyunu olan Hover’ı dinamik ışıklandırma ve daha yüksek kalite grafiklerle oynayabiliyoruz.

Bütün tarayıcılarda çalışabilen oyunun güzel yönü ise tek kişilik modun yanında çok oyunculu yani multiplayermodunun da olması. Bu sayede oyunun verdiği bağlantıyı arkadaşlarınıza göndererek arkadaşlarınızı çarpışan araba oynamaya davet edebilir ve eğlenceyi paylaşarak arttırabilirsiniz.

Hover

Tabletlerde de oynanabilen oyun dokunmatik kontroller için özel olarak optimize edilmiştir. Microsoft oyunun Internet Explorer 11’de diğer tarayıcılara göre yüzde 30 daha yüksek performans verdiğini iddia etmektedir.

Ücretsiz olarak oynanabilen Hover, eğer bu klasik oyun ile zamanında uzun süre eğlendiyseniz veya çarpışan araba oyunlarını seviyorsanız denemekten zevk alacağınız bir oyundur.

Oyunu hemen oynamak için tıklayın: Hover Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Online Çarpışan Araba Oyunu – Hover İndir Oyna Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler