Windows 7 ISO İndir – 32 bit ve 64 bit Windows 7 İndir Türkçe

Windows 7 (ISO) kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirerek dilediğiniz zaman bilgisayarınıza format atabilir yada yeniden yükleyebilirsiniz. 32 bit Windows 7 veya 64 bit Windows 7 sürümünü Türkçe olarak indirin. USB flash bellek yada DVD kurulum diski oluşturun.


USB Disk ve DVD İle Windows 7 Kurulum

Windows 7 kurulum dosyası oluşturmak için indirebileceğiniz ISO dosyasını Microsoft yayımladı. Microsoft’un kendi sitesi üzerinden USB flash bellek ve DVD için kurulum diski oluşturmak istiyorsanız Microsoft’un sitesini ziyaret edebilir ve kurulum diskini oluşturabilirsiniz. Ancak elinizde orjinal windows 7 ürün anahtarı olması gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Flash bellek yada DVD kurulum dosyası oluşturmak istiyorsanız en az 4GB boyutunda bir flash bellek yada boş bir DVD hazırlamalısınız. Tabi Windows 7 sistem gereksinimlerini bilgisayarınızın karşıladığından da emin olun.

Windows 7 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı 32 bit (x86) ya da 64 bit (x64) işlemci*
  • 1 gigabayt (GB) RAM (32-bit) veya 2 GB RAM (64-bit)
  • 16 GB (32 bit) veya 20 GB (64 bit) kullanılabilir sabit disk alanı
  • WDDM 1.0 veya üzeri sürücüye sahip DirectX 9 grafik cihazı

Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional ve Windows 7 Ultimate versiyonlarından birisini indirebiliyorsunu. Ürün anahtarını girip 32 bit yada 64 bit seçimini yaptıktan sonra ISO dosyası karşınıza çıkacaktır.

windows-7

Windows 7 (ISO)  Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   – MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Windows 7
İşletim Sistem  Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorum: “Windows 7 ISO İndir – 32 bit ve 64 bit Windows 7 İndir Türkçe”

  1. Ateş dedi ki:

    Benim pc Windows XP idi ama bu programı yükledim Windows 7 yaptım cs go da indiremiyodum ama artık Windows 7 ye indiriyorum……..BEYLER NOT:BU PROGRAMI YÜKLEYİN NİCE 😀

  2. muammer dedi ki:

    yaw indir link iniz direk microsofta bağalnıyor,ben lisans anahtarını bilsem direk ordan indiririm sizin gibi kuş beyinlilerle neden vakit harcayım ki?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler