Windows 7 ve Windows 8 İçin Ücretsiz Yeni Zelanda Teması İndir – Yeni Zelanda’dan Manzaralar: One Tree Hill teması İndir

Yeni Zelanda’nın mükemmel görüntüleri Windows masaüstünüze gelsin ister misiniz? Yeni Zelanda’dan Manzaralar: One Tree Hill teması isimli tema ile birlikte birbirinden güzel ve etkileyici doğa manzaları bilgisayarınızın ekranına gelecek. Ücretsiz olarak temayı indirebilirsiniz.


Yeni Zelanda Mazaraları Masa Üstünde

Yeni Zelanda’nın mükemmel görüntüleri Windows masaüstünüze gelsin ister misiniz? Yeni Zelanda’dan Manzaralar: One Tree Hill teması isimli tema ile birlikte birbirinden güzel ve etkileyici doğa manzaları bilgisayarınızın ekranına gelecek. Ücretsiz olarak temayı indirebilirsiniz.

  • Lisans:Ücretsiz
  • Boyut: 21.8 MB
  • Dil Desteği: Türkçe
  • İşletim Sistemi: Win8/Win7/WinRT
Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğrafçı Ian Rushton’ın Cornwall Parkı ve One Tree Hill Domain’de çektiği resimleri içeren bu ücretsiz Windows temasında, Auckland parklarının rengarenk güzelliği gözler önüne seriliyor.

Yeni Zelanda'dan Manzaralar One Tree Hill temas

 

Tema İçinde Yer Alan Manzaralar

  • Dikili Taş, One Tree Hill Domain, One Tree Hill (Maungakiekie), Auckland, Yeni Zelanda
  • Cornwall Parkı, One Tree Hill (Maungakiekie), Auckland, Yeni Zelanda
  • Volkanik tepecik, One Tree Hill (Maungakiekie), Auckland, Yeni Zelanda

Tema, bilgisayarınızı kişiselleştirmeye yönelik arka plan resimleri, pencere renkleri ve seslerin birleşimidir. Temayı indirdiğinizde tüm görüntüler indirilir. Bu tema yalnızca Windows 8, Windows RT ve Windows 7 Home Premium, Professional, Enterprise, or Ultimate sürümlerinde kullanılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 7 ve Windows 8 İçin Ücretsiz Yeni Zelanda Teması İndir – Yeni Zelanda’dan Manzaralar: One Tree Hill teması İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler