Windows 7/8/10 İçin Codec Programı – ADVANCED Codecs İndir

ADVANCED Codecs programı Windows 7 / 8.1 / 10 için gelişmiş bir codec programıdır. Bilgisayarda bütün ortam dosyalarını oynatmak için ihtiyaç duyacağınız en önemli programlardan birisidir. Çeşitli codec bileşenlerinden dilediğinizi yükleyebilir dilediğinizi de devre dışı bırakabilirsiniz.


ADVANCED Codecs İle Tüm Videoları Oynatın

Windows 10 / 8.1 / 7 için geliştirilmiş bir codec bileşeni olan ADVANCED Codecs ile bilgisayarınızdaki bütün videoları sorunsuz bir şekilde oynatabileceksiniz. En sevdiğiniz filmleri ve müziği tam olarak sorunsuz bir şekilde oynatmak için Windows 7, 8.1 ve 10 için özel olarak optimize edilmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Birçok insan müziklerini çalmak veya film izlemek için bilgisayarlarını kullanıyor ancak bazen Windows’un doğal olarak desteklemediği biçimler içerebilir. Bu nedenle özel kod çözücülere ihtiyaç vardır.Herhangi bir ek uygulamaya ihtiyaç duymadan çok çeşitli çoklu ortam dosyalarını çalabilmek için Windows 7 / 8.1 / 10 için ADVANCED Codecs programını indirmeleri yeterlidir.

Programı yüklerken özel yükleme modunu seçerek sadece istediğiniz bileşenleri yükleyebilirsiniz. Acemi kullanıcılar için ise tüm bileşenleri yüklemeleri aha iyi olur.

Windows 7 ve 8 için gelişmiş Codec’ler, MKV, MKA, RMVB, Xvid, AMR, MPC, OFR, DivX, APE, FLAC, OGG, OGM, OGV, EVO, FLV kullanılabilir. M4B, sadece Windows Media Player içinde entegre olarak kullanıyor.

Windows 7 / 8.1 / 10 için Gelişmiş Codec’leri yükledikten sonra, diğer biçimler üzerinde MKV’yi tercih edenler, görüntülenen küçük resimler nedeniyle dosyalarındaki içeriğin bir görüntüsünü alabilirler.

Bilgisayarlarında yüklü olan uygulamalar üzerinde tam kontrole sahip olmak isteyenler, çeşitli codec bileşenleri devre dışı bırakabilir ve sezgisel bir sekmeli arabirim aracılığıyla daha sonra onları etkinleştirebilir.

Her şeyi göz önünde bulundurarak, Windows 7 / 8.1 / 10 için ADVANCED Codecs, bir işletim sisteminin en önemli öncelikler listesinde olması gereken uygulamalarından biri olduğunu söyleyebiliriz.

ADVANCED Codecs

 

ADVANCED Codecs Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   1.2 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   17.0.5.3
İşletim Sistemi   Win 10 / 8 / 7 / Vista / XP
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 7/8/10 İçin Codec Programı – ADVANCED Codecs İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler