Windows Ürün Anahtarı Öğrenme Programı – ShowKeyPlus İndir

ShowKeyPlus programı ile bilgisayarınızın ürün anahtarını bulabilirsiniz. Windows 7 ürün anahtarını bulma, Windows 8 ve 8.1 ürün anahtarını bulma ve Windows 10 ürün anahtarını bulma işlemlerini yapabilirsiniz. Aynı zamanda bilgisayarın OEM ürün anahtarını da gösterir.


Windows Ürün Anahtarını Hemen Bulun

ShowKeyPlus ile Windows ürün anahtarınızı anında bulun. Windows 7, 8 ve 10 işletim sistemleri üzerinde çalışan ShowKeyPlus programı ile satın aldığınız Windows sürümünün ürün anahtarını hemen bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

ShowKeyPlus  programı Windows’u yetkili bir satıcıdan satın aldıysanız, ürün anahtarını size gösterecektir. Ayrıca OEM Sistem Üreticisi anahtarlarını da gösterir.

Windows’u yükselttiyseniz, Orijinal anahtarı yükseltmeden önce yüklenen anahtardır. Windows 10’a ücretsiz olarak geçerseniz, bir ürün anahtarı yerine benzersiz bir “dijital yetkilendirme” alırsınız. Görüntülenen anahtar genel bir anahtar olacaktır.

ShowKeyPlus ile eski yedekli Windows dosyasından da “Retrieve key from backup” diyerek ürün anahtarını getirebiliyorsunuz. Anahtarınızın ilişkili olduğu sürümü doğrulamak için ise “Check product key” diyerek anahtarın ilişkili olduğu sürümü onaylar ve ürün anahtarını kontrol edebilirsiniz.

Ürün anahtarını bilgisayarınıza kaydetmek için ise ekran sağ alt köşesinde yer alan Save butonuna tıklayın ve bilgisayarınıza kaydedin.

ShowKeyPlus

ShowKeyPlus Program Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   350 KB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   Windows 7 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows Ürün Anahtarı Öğrenme Programı – ShowKeyPlus İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler