Android İçin Bağımlılık Yapan Beceri Oyunu – Stairway İndir

Android cihazlarınızda bağımlılık yaratan eğlenceli bir beceri oyunu oynamak istiyorsanız Stairway oyununu indirin. Ücretsiz olarak sunulan Stairway oyununda, merdivenden aşağı topu indirirken en yüksek puanı almaya çalışacaksınız.


Android İçin Merdivenden Top İndirme Oyunu

Android için Stairway oyununda temel amacınız medivenden topu aşağıya indirmektir. Her yaştan ve beceri oyunu seven oyuncular için geliştirilen bu oyun, öğrenmesi kolay, ücretsiz ve bağımlılık yaratıcı düzeyde bir oyundur.

Sponsorlu Bağlantılar

Android telefon ve tabletlerde oynayabileceğiniz Stairway oyununda topu merdivenlerden aşağıya indirirken hem topu patlatmamaya özen gösteriyor, hem topu merdivenlerden aşağı düşürmemeye çalışıyor hemde en yüksek puanı elde etmeye çalışıyorsunuz. Merdivenler üzerinde yer alan tuzak ve engellerden kurtulmak için doğru anda dokunup topun yönünü değiştirmeniz gerekiyor.

Stairway

Merdivenlerden indikçe top daha da hız kazanıyor. Oldukça eğlenceli ve bağımlılık yaratan bir oyun olan Stairway oyununu hemen ücretsiz indirin ve oynayın. Uygulama içi satın alma seçenekleri bulunuyor.

Stairway Oynanış Videosu

Stairway (Android) Oyun Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   – MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi  Android 4.0.3 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Bağımlılık Yapan Beceri Oyunu – Stairway İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler