Android İçin Film İzleme ve Satın Alma Uygulaması – Google Play Filmler İndir Yükle

Android cihazlar için Google tarafından geliştirilen Google Play Filmler uygulaması sayesinde yasal bir şekilde film kiralayabilir ve film satın alabilirsiniz. Android telefonlarda, tabletler ve Chromecast aracılığı ile televizyonlarda bu filmleri izleyebilirsiniz.


Android Cihazlarınızda Yasal Filmler İzleyin

Android akıllı telefon ve tabletleriniz için geliştirilen Google Play Filmler uygulaması sayesinde yasal olarak film izleyebileceksiniz. Yerli ve yabancı yüzlerce film arasından dilediğiniz filmi kiralayarak yada satın alarak izleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Play Filmler uygulaması üzerinden satın aldığınız filmleri yada kiraladığınız filmleri Android telefonunuzda, tabletinizde yada Chromecast kullanarak herhangi bir HDTV’de anında seyredebilirsiniz.

Kiraladığınız yada satın aldığınız filmleri dilerseniz indirebilir ve internetin olmadığı yerlerde de izleyebilirsiniz. Yasal olarak film izlemek için güzel bir alternatif oldu.

google play filmler

Türkiye’de 30 Mart 2016 itibari ile aktif edilen Google Play Filmler uygulaması bir kaç gün içerisinde bütün Android cihazlarda kullanılabilir olacak.

Google Play Filmler Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: Cihaza göre değişir
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Cihaza göre değişir
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Film İzleme ve Satın Alma Uygulaması – Google Play Filmler İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler