Android İçin Fotoğraf TarayıcıUygulama – PhotoScan İndir

Android için PhotoScan uygulamasını indirin ve fotoğraflarınızı saniyeler içerisinde taratın. Eski anılarının yer aldığı fotoğraflarınızı PhotoScan mobil tarayıcı uygulaması ile taratarak dijital fotoğraflar elde edebilirsiniz. Android cihazlarınız ile eski fotoğraflara yeniden hayat verin.


Android İçin PhotoScan Uygulması

Android akıllı telefon ve tabletleriniz ile  bundan böyle fotoğraflarınızı tarayıp kaydedebileceksiniz. Eski veya yeni fotoğraflarınızı dijital ortama aktarmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Android için PhotoScan uygulamasını ücretsiz olarak indirmek.

Sponsorlu Bağlantılar

Google tarafından Android cihazlar için geliştirilen PhotoScan uygulaması ile fotoğraflarınızı taratıyor ve saniyeler içerisinde telefona kaydediyorsunuz. Ücretsiz olarak sunulan bu fotoğraf tarama uygulaması sayesinde özellikle eski fotoğraflarınızı anında taratıp telefona kaydedebilirsiniz.

photoscan-google-fotograflar

Android için PhotoScan uygulamasını yüklediğinizde tarama işlemini nasıl yapacağınızı anlatan bir slayt size her şeyi gösteriyor. Sadece dört adımda fotoğraflarınızı taratıyorsunuz. Tarattığınız fotoğrafları kırpabilir yada döndürebilirsiniz.

PhotoScan Video İzle

PhotoScan – Google Fotoğraflar Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   – MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistem   Android 5.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Fotoğraf TarayıcıUygulama – PhotoScan İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler