iPhone ve iPad İçin Fotoğraf TarayıcıUygulama – PhotoScan İndir

iPhone ve iPad için PhotoScan uygulaması sayesinde eski fotoğraflarınız yeniden hayat bulacak. PhotoScan sayesinde fotoğraflarınızı saniyeler içerisinde taratabilir ve iOS cihazlarınıza kaydedebilirsiniz. Özellikle eski anılarının yer aldığı fotoğraflarınızı taratarak dijital fotoğraflara dönüştürebilirsiniz.


iOS İçin Fotoğraf Tarayıcı

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınız ile bundan böyle kağıt fotoğraflarınızı tarayıp mobil cihazlarınıza kaydedebileceksiniz. Eski veya yeni fotoğraflarınızı dijital ortama aktarmak istiyorsanız tek yapmanız gereken iPhone ve iPad için ücretsiz sunulan PhotoScan uygulamasını indirmek.

Sponsorlu Bağlantılar

Google tarafından iOS cihazlar için geliştirilen PhotoScan uygulaması ile fotoğraflarınızı taratıyor ve saniyeler içerisinde telefona kaydediyorsunuz. Ücretsiz olarak sunulan bu fotoğraf tarama uygulaması sayesinde özellikle eski fotoğraflarınızı anında taratıp telefona kaydedebilirsiniz.

photoscan-google-fotograflar

iPhone ve iPad için PhotoScan uygulamasını yüklediğinizde tarama işlemini nasıl yapacağınızı anlatan bir slayt size her şeyi gösteriyor. Sadece dört adımda fotoğraflarınızı taratıyorsunuz. Tarattığınız fotoğrafları kırpabilir yada döndürebilirsiniz.

PhotoScan Video İzle

PhotoScan – scanner by Google Photos Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   65 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistem   iOS 8.1 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Fotoğraf TarayıcıUygulama – PhotoScan İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler