Android İçin Grup Oluşturma ve Paylaşma Uygulaması – Spaces İndir Yükle

Android akıllı telefoın ve tabletler için geliştirilen Google Spaces uygulaması ile küçük gruplar oluşturup paylaşabilirsiniz. İstediğiniz her konuda gruplar oluşturabilir ve arkadaşlarınızı davet ederek bu gruplarda konuşabilirsiniz. Android için küçük grup paylaşım uygulaması olan Spaces uygulamasını ücretsiz indirin.


Android İçin Google Spaces Uygulaması

Google tarafında yepyeni bir mesajlaşma uygulaması duyuruldu. Google Spaces isimli bu uygulama daha çok belli bir alana yönelik mesajlaşma imkanı sunuyor. Herhangi bir konuda grup oluşturup, arkadaşlarınız ile bu grupta sohbet etmenizi sağlayan bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar

Spaces uygulaması ile küçük gruplar oluşturup, arkadaşlarınız ile bu grupları paylaşarak beraber sohbet edebiliyorsunuz. Oluşturduğunuz grupların bağlantılarını arkadaşlarınız ile paylaşarak davet ediyorsunuz. E-posta yada sosyal ağlardan arkadaşlarınızı davet edebiliyorsunuz. Spaces uygulaması Google Arama, Chrome, Fotoğraflar ve YouTube paylaşım kutusu ile sizlere sunuluyor ve bütün bu servislerde Spaces uygulaması ile grup paylaşabiliyorsunuz.

Grup içerisinde arama imkanı da sunan Spaces uygulaması ile daha önce paylaştığınız şeyleri aratarak bulabilirsiniz. Uygulama içerisinde ayrılmadan fotoğraf, video ve makale paylaşabiliyorsunuz. Siz de hemen tatil zamanı, yurtdışı gezisi, hafta sonu kaçamağı, piknik gibi konularda grup oluşturup arkadaşlarınız ile paylaşın.

google-spaces

Spaces Uygulaması Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 9,1 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: Android 4.1 veya  üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Grup Oluşturma ve Paylaşma Uygulaması – Spaces İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler