Android İçin Hızlı İnternet Tarayıcı İndir – UC Browser İndir Yükle

Android akıllı telefon ve tabletler için geliştirilen UC Browser isimli tarayıcı mobil platformların en en popüler tarayıcılarından birisidir. Google Chrome benzeri bir tarayıcı olan UC Browser, sekmeli tarayıcı özelliği, indirme yöneticisi, hızlı ve ücretsiz oluşu ile dikkat çekiyor.


Android için UC Web Tarayıcısı

Bir çok ödülün de sahibi olan UC Browser tarayıcısı size hızlı ve hepsi bir arada bir web tarayıcısı sunuyor. Hızlı bir web deneyimi, indirme yöneticisi, sosyal paylaşım özellikleri gibi bir çok kullanışlı özellikleri ile aradığınız her şeyi size sunuyor. UC Browser tarayıcının masaüstü sürümü de bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook için Doodle Paylaşımı da sunan tarayıcı, fotoğraf paylaşmadan önce fotoğraflarınıza çeşitli çıkartmalar eklemenizi de sağlıyor. Tarayıcının sekmeleri arasında dolaşmak ve kullanmak oldukça kolay.

UC Browser tarayıcı aynı zamanda akıllı indirme özelliğine sahiptir. Böylece arkaplanda indirme, eş zamanlı indirme ve otomatik tekrar bağlanma ile bulut indirmeyi destekler.

Android için UC Web Tarayıcısı - uc browser

Gizli pencere özelliği sayesinde geride hiçbir iz bırakmadan internette gezinebilmenizi sağlıyor. Geceleri daha rahat kullanım için de gece modu sunuyor. Birbirinden güzel temalar ile zevkinize göre kullanım sunuyor.

UC Browser Video

UC Browser Tarayıcı Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: Cihaza göre değişir
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Android 2.3 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Hızlı İnternet Tarayıcı İndir – UC Browser İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler