iPhone ve iPad İçin WeChat İndir – Ücretsiz Mesajlaşma ve Arama Uygulaması İndir

iPhone ve iPad cihazları için geliştirilen WeChat uygulaması mesajlaşabilir, HD kalitesinde sesli ve görüntülü aramalar yapabilirsiniz. Grup sohbetleri, arkadaşlarınız ile Wech ile oyun oynamak, gönderilen mesajları geri alma gibi inanılmaz özellikler sunuyor.


WeChat İle Her Zaman Ücretsiz Mesajlaşma ve Aramalar

Dübyanın dört bir yanından arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde iletişim kurmanızı sağlayan uygulamalardan birisi de WeChat uygulamasıdır. Ücretsiz bir şekilde mesajlaşmanızı, sesli ve görüntülü aramalar yapmanızı sağlar. Ayrıca sevdikleriniz ile fotoğraf paylaşımı ve dosya paylaşımı da yapabiliyorsunuz. Kısacası hepsi bir arada iletişim uygulamasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için WeChat uygulaması her zaman ücretsizdir ve hiçbir şekilde yıllık abonelik ücreti talep etmez. Dünyanın her yerini internet üzerinden ücretsiz olarak HD kalitesinde arayabilirsiniz.

500 kişiye kadar grup sohbeti oluşturmak mümkün. Arkadaşlarınız ile video, resim, metin ve sesli mesajlar gönderebilir ve alabilirsiniz. Ayrıca yüzlerce hareketli ve hareketsiz çıkarmaları ücretsiz kullanabilirsiniz.

WeChat ios

Uygulama ile yakındaki kişileri görebiliyorsunuz. En sevdiğiniz oyunları uygulama üzerinden oynayabiliyorsunuz. Nerede olduğunuzu konum paylaşma özelliği ile sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Masaüstü uygulama, özel duvar kağıdı, özel bildirimler gibi bir çok özelliği ile Türkçe dil desteğinde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

WeChat Uygulama Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 95 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi:  iOS 7.0 veya üstü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin WeChat İndir – Ücretsiz Mesajlaşma ve Arama Uygulaması İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler