Android İçin Kolaj Videosu Yapma Uygulaması – RealTimes Video Maker İndir

Android için harika bir kolaj yapma uygulaması olan RealTimes Video Maker ile çok hızlı bir şekilde fotoğraf ve videolarınızda hikaye videoları oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz kolaj videolarına çeşitli efekler vererek düzenlemeler yapabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.


Android İçin RealTimes Video Maker

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde RealTimes Video Maker ile harika kolaj videoları yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan RealTimes Video Maker uygulaması ile çok hızlı ve basit bir şekilde kolaylar yapabilirsiniz. En özel anılarınıza ait video ve fotoğrafları kullanarak ve müzikler ekleyerek, efektler ekleyerek kendi hikaye videonuzu oluşturabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Android cihazlarınızda RealTimes Video Maker uygulaması ile dilediğiniz yerden videolarınızı hazırlayabilirsiniz. Çünkü uygulamanın kendi bulut depolama sistemi çalışmalarınızı kaydeder ve dilediğiniz cihaza aktarmanızı sağlar.

realtimes-ile-realplayer-android

Android cihazlarınızda hazırladığınız kolajları sosyal ağ hesaplarınızda ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Videoları oluştururken dilediğiniz sahne yada fotoğrafı kopyalayabilir, videoların başlangıç ve bitiş zamanlarını seçebilirsiniz.

RealTimes Tanıtım Videosu

RealTimes Video Maker Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   – MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistem  Android 4.4 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Kolaj Videosu Yapma Uygulaması – RealTimes Video Maker İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler