Android İçin Oyun Oynarken Canlı Yayın Yapma Uygulaması İndir – YouTube Gaming İndir Yükle

YouTube Gaming uygulaması ile Android akıllı cihazlarınız üzerinden oyun oynarken canlı yayın yapabiliyorsunuz. Ücretsiz olarak sunulan YouTube Gaming uygulaması ile diğer oyuncularla sohbet edebilir ve favori oyunları takip edebilirsiniz.


Oyun Oynarken YouTube Gaming İle Canlı Yayın Yapın

Google tarafında geliştirilen ve Youtube üzerinden canlı yayın yapılmasını sağlayan YouTube Gaming servisi resmen duyuruldu. Android akıllı telefon ve tabletler için Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak yayımlandı.

Sponsorlu Bağlantılar

Peki YouTube Gaming nedir ve ne işe yarıyor?

YouTube Gaming uygulaması Android cihazlarınızdan canlı yayın yapmanızı sağlıyor. Oyun oynarken canlı yayın yapabiliyor ve diğer oyuncularla sohbet edebiliyorsunuz. Aynı zamanda YouTube Gaming uygulaması ile favori oyuncuları ve kanalları takip edebiliyorsunuz.

YouTube Gaming

Yakında iOS ve WP kullanıcıları için de yayımlanacak olan YouTube Gaming uygulaması ile 25.000’den fazla oyuncu ile etkileşime geçebilirsiniz. Twitch gibi canlı yayın yapmanızı sağlayan uygulama ile önerilen videolara ulaşabilir ve canlı akış bildirimlerini de takip edebilirsiniz.

YouTube Gaming Videosu

YouTube Gaming Uygulama Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: Cihaza göre değişir
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi:  Android 4.1 veya üstü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Oyun Oynarken Canlı Yayın Yapma Uygulaması İndir – YouTube Gaming İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler