Android İçin PC Senkronizasyon Programı – Android Manager for Windows İndir

Android cihazlarınızdaki her şeyi PC ile yönetin, senkronize edin, aktarın ve yedekleyin. Windows için Android Yöneticisi ücretsiz bir PC yazılımıdır, cep telefonunuzu bir USB kablo veya WiFi aracılığıyla bilgisayara bağlamanızı sağlar.


Windows İçin Android Yönetme Programı

Android Manager for Windows programı ile bilgisayarınıza Android cihazlarınızı bağlayıp bütün senkronizasyon işlemlerini yapabilirsiniz. Android akıllı telefon ve tabletlerinizi Android Manager for Windows ile yönetebilirsiniz. Android cihazlarınızı WiFi yada USB kablo ile bilgisayara bağlamanız yeterli.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows için Android Yöneticisi programı ile Android telefonlarınızı doğrudan PC’den yönetmeniz çok kolay. Uygulama, yalnızca birkaç sekmeden ve seçilen bilgilerin görüntüleneceği bir bölmeden oluşan oldukça basit ve temiz bir arayüze sahiptir.

Windows için Android Yöneticisi, telefonunuzu USB kablo veya kablosuz iletişim aracılığıyla bilgisayara bağlamanıza yardımcı olur. Bağlantı sihirbazı, her adımda yapılması gerekenleri göstererek yardımcı olur.

Program, rehberdeki arama günlüğü ve mesajlar için yedek günlükler oluşturarak özel verilerinizi yönetmenize yardımcı olabilir. Böylece telefona bir şey olursa bilgisayarda verilerini kalır. Ayrıca PC’den doğrudan ileti göndermek için uygulamayı kullanabilirsiniz.

Windows için Android Yöneticisi, Android cihazınıza doğrudan indirebileceğiniz ve yükleyebileceğiniz çeşitli uygulamalar ve oyunlar sağlayarak akıllı telefonu özelleştirebilir.

android-manager-for-windows

Android Manager Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   21 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   2.3.1.179
İşletim Sistemi   Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin PC Senkronizasyon Programı – Android Manager for Windows İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler