Xbox 360 İçin Mod Yapma Aracı – Horizon İndir

Horizon modding aracı sayesinde Xbox 360 oyunları için ihtiyacınız olan modlara sahip olacaksınız. Horizon mod aracı içerisinde sınırsız sağlık, sonsuz mühimmat, sınırsız para, avatar değiştirme ve oyun öğelerinin kilidin açma gibi bir çok hileye sahip olacaksınız.


Xbox 360 Modları Bu Araçta

Horizon programı Xbox 360 için geliştirilen bir mod yapma aracıdır. Xbox 360 için en güncel ve yenilikçi Xbox 360 modding aracı olan Horizon ile oyunlarda ihtiyacınız olan bütün hileleri aktif edebilirsiniz. Sınırsız sağlık, sonsuz mühimmat, sınırsız para ve en sevdiğiniz oyunlar için çok daha fazlası..

Sponsorlu Bağlantılar

Birkaç tıklama ile yenemediğiniz oyunlar için bütün başarıları ve avatar ödüllerin kilidini açabilirsiniz. Horizon programı olasılıkları sonsuz hale getiren en son ve en kapsamlı araçlar sunar.

Xbox 360’un belleğine kaydedilen dosyaları Horizon programı rahatlıkla değiştirir. Bu sayede çok fazla zamanınızı alan yada yapma imkanınız olmayan şeyleri oyunda yapma imkanına sahip olursunuz.  Horizon ile tüm avatar ödüllerinizin kilidini açın, oyun öğelerinin kilidini açın, sonsuz sağlık olsun, avatar renklerini değiştirin ve diğer özelliklerden faydalanın.

Horizon programı şu an itibari ile Halo oyunu da dahil 23 farklı oyun için kaydetme editörü sunuyor.

Horizon Özellikleri

Başarı Kilitleri: Anında başarıları kilidini açma kapatma.

Oyun Araçları: Call of Duty, FIFA ve Forza Motorsport gibi modlama oyunlar için 130+ üzerinde araç.

İlerleme Transferi: Kazanılan oyun ilerlemelerini diğer profillere aktarma yada arkadaşlarınızın ilerlemelerini sizin profilinize aktarma.

Sınırsız Para: Oyunlar için sınırsız para kullanma modu.

Avatar Ödülü : Avatarınızı değiştirin ve her oyunda her ödülün kilidini açın, daha önce hiç oynamadığınız oyunlarda bile.

Seviye Atlama : Sıkıştığınız oyunlarda anında bölüm geçme.

horizon

Horizon Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   13,1 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Xbox 360 İçin Mod Yapma Aracı – Horizon İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler