Android İçin Shazam Lite İndir – Müzik Dinleme Uygulaması

Android için Shazam Lite uygulaması sayesinde Shazam uygulamasını çalıştırmayan telefonlarda Shazam kullanabilecek. Düşük donanımlı telefonlarda ve düşük internet bağlantılarında bile Shazam Lite uygulaması ile müzik dinleyebileceksiniz.


Düşük Donanımlı Cihazlar İçin Shazam Lite

Dünyanın en popüler müzik dinleme uygulaması olan Shazam uygulamasının düşük donanımlı Android kullanıcıları için de Shazam Lite versiyonu çıktı. Dünya genelinde milyonlarca düşük donanımlı giriş seviyesi ve eski Android telefon kullanıcısı bulunduğu göz önüne aldığımız vakit Shazam Lite uygulaması ile bütün Android kullanıcılarına ulaşmanın çok akıllıca olduğunu görüyoruz. Daha önce de Facebook tarafından Facebook Lite ve Facebook Messenger Lite uygulamaları yayınlanmıştı.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamalar geliştikçe ve teknoloji değiştikçe eski Android telefonlar yeni uygulamaları çalıştıramaz oluyor. Durum böyle olunca da uygulama üreticileri eski cihazlarda da uygulamalar çalışsın diye uygulamanın bazı özelliklerini iptal ederek ve daha az veri tüketmesini sağlayarak yeniden yayımlıyor. Böylece eski Android cihazlarda uygulamayı kullanabiliyor.

1MB gibi düşük bir noyuta sahip olan Shazam Lite uygulaması temel işlevi olan müzik tanıma işlemini gerçekleştiriyor. Normal Shazam uygulamasından farklı olarak Shazam Lite uygulamasında otomatik shazam ve sosyal ağlar gibi özellikler bulunmuyor. Shazam Lite uygulaması düşük internet bağlantılarında ve 2G ağlarında da çalışıyor.

shazam-lite-discover-music

 

Shazam Lite – Discover Music Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  1 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son sürüm
İşletim Sistem  Android 2.3 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Shazam Lite İndir – Müzik Dinleme Uygulaması”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler