Android İçin Gif Yapma Uygulaması – Giphy Cam. The GIF Camera İndir

Android için Giphy Cam uygulaması ile harika gifler oluşturun. Giphy Cam uygulaması ile görüntülerden gif yaratabileceğiniz gibi direk telefonun kamerasından da GIF kaydı yapabiliyorsunuz. Oluşturduğunuz GIF görüntülere filtreler ekleyerek sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz.


Android İçin Giphy Cam Uygulaması

Android akıllı telefon ve tabletler için uzun zamandır beklenen uygulama Giphy Cam çıktı. En iyi GIF yaratma ve paylaşma uygulaması olan Giphy Cam uygulaması Google Play mağaza üzerinden ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu. Geçtiğimiz yıl iOS için çıkış yapan uygulama milyonlarca kullanıcı tarafından indirilmişti.

Sponsorlu Bağlantılar

Giphy Cam uygulaması harika gifler yapmanızı sağlayan ve bu gifleri efektler ve emojilerle süslemenize imkan tanıyan bir uygulamadır. Oluşturduğunuz gifleri birbirinden güzel filtreler ekleyerek web üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

Uygulama üzerinden direk gif kaydı da yapabiliyorsunuz. Bir GIF kaydetmek için kırmızı düğmeye basılı tutun yeter. Kaydettiğiniz GIF görüntüleri Instagram, Twitter, Facebook Messenger ve hemen hemen her yerde paylaşma imkanı sunuluyor. Yada oluşturduğunuz gifleri kendi telefonunuza kaydedebilirsiniz.

giphy-cam-the-gif-camera

Giphy Cam. The GIF Camera Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   74 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son sürüm
İşletim Sistem  Android 5.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Gif Yapma Uygulaması – Giphy Cam. The GIF Camera İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler