Android İçin TRT Canım Kardeşim İndir – 2 Yaş ve Üzeri Eğitici Çocuk Oyunu

Android için TRT Canım Kardeşim oyunu ile çocuklar hem eğlenecek hemde öğrenecek. Müge ve Mine kardeşler oyun oynamak için anne ve babasına ev işlerinde yardım etmeleri gerekiyor. Android cihazlarda çocuklar için eğitici ve öğretici bir oyun.


Android İçin Çocuk Oyunu

Android telefon ve tabletler için ücretsiz olarak sunulan TRT Canım Kardeşim oyunu, çocuklar için oldukça faydalı bir oyundur. Android cihazlar için çocuk gelişimine yönelik eğitici oyunlar arayan anne ve babalar TRT Canım Kardeşim oyununu indirebilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Android için TRT Canım Kardeşim oyunu 2 yaş ve üzeri çocuklara yönelik bir oyundur. TRT Canım Kardeşim oyunu sayesinde çocuklar Aile Sevgisi, El-Göz Koordinasyonu, Parça-Bütün İlişkisi, Yardımlaşma, Tasarlama, Üretme ve Bilişsel Beceriler kazanacak. Bu oyun çocukların gelişimlerine katkıda bulunan güzel bir oyundur.

TRT Canım Kardeşim

TRT’nin Canım Kardeşim çizgi filmi oyun olarak uyarlanıp Android cihazlara sunuldu. Anne ve babası ile oyun oynamak isteyen sevimli karakterlerimiz Müge ve Mine kardeşler, Jale Hanım ve Galip Bey’e ev işlerinde yardımcı olmaları gerekecek.

TRT Canım Kardeşim oyunu

TRT Canım Kardeşim (Androd) Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   – MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son sürüm
İşletim Sistemi   Android 4.0.3 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin TRT Canım Kardeşim İndir – 2 Yaş ve Üzeri Eğitici Çocuk Oyunu”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler