Android İçin Uzaktan Masaüstü Bağlantısı Uygulaması – Alpemix Pro Uzak Masaüstü İndir

Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için Alpemix Pro Uzak Masaüstü uygulamasını kullanarak uzaktan bilgisayara bağlanabilirsiniz. Android’den uzak masaüstü bağlantısı kurmak için ücretsiz olan Alpemix uygulamasını indirin.


Android Uzak Masaüstü Bağlantısı

Android akıllı telefon ve tabletlerinizden bilgisayara bağlanmak ister misiniz? Android için Alpemix Pro Uzak Masaüstü uygulaması ile uzaktan bilgisayarınıza bağlanabilir ve bilgisayarı yöntebilirsiniz. Ücretsiz olaran Alpemix Pro Uzak Masaüstü uygulamasını Android cihazınıza indirin ve tek tıklama ile bilgisayara uzaktan bağlanın. Tek yapmanız gereken bilgisayarınızdaki ID parolayı Android cihazınızdaki Alpemix Pro Uzak Masaüstü uygulamasına girmek.

Sponsorlu Bağlantılar

Android cihazlarınızdan dilediğiniz yerden bilgisayarınıza bağlanabilir ve arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz. Bilgisayarda sorun yaşayan arkadaşlarınıza yardım etmek ve iş ile alakalı işlerinizi uzaktan halletmek için harika bir yöntem.

Android cihazlarınızdan işyerinizdeki bilgisayara bağlanarak sunumları izleyebilir ve iş arkadaşları ile ortak projeler üzerinde görüşebilirsiniz.

Alpemix Pro Uzak Masaüstü uygulaması ile uzak bilgisayara bağlanmak için ya anlı ID parolalar kullanırsınız, ya listenizdeki kişilere bağlanma teklifi gönderebilirsiniz yada sürekli erişim parolası ile uzak masaüstü bağlantısı kurabilirsiniz.

alpemix-pro-uzak-masaustu

Alpemix Pro Uzak Masaüstü Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   – MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   Android 4.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Uzaktan Masaüstü Bağlantısı Uygulaması – Alpemix Pro Uzak Masaüstü İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler