Android İçin Video ve Resim Paylaşma Uygulaması – Snapchat İndir

Android cihazlar için Snapchat uygulaması anlık bir şekilde arkadaşlarınıza videolar ve resimler göndermenizi sağlayan bir uygulamadır. Snapchat ile gönderdiğiniz video ve resimler arkadaşınız tarafından görüldükten sonra Snapchat sunucularından otomatik olarak silinir. Ancak arkadaşlarınız video ve resimlerinizi ekran görüntüsü alarak yada kameraya çekerek kaydedebilir.


Android İçin Snapchat Uygulaması

Android akıllı cihazlar için en popüler uygulamalardan birisi de Snapchat uygulamasıdır. Android için Snapchat uygulaması ilginç bir chat uygulamasıdır. Bu uygulama ile anlık bir şekilde arkadaşlarınız ile resimler ve videolar paylaşabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Android için Snapchat uygulamasının en dikkat çekici özelliği ise gönderdiğiniz video ve resimlerin arkadaşını baktıktan sonra kendiliğinden silinmesi diyebiliriz. Telefonunuzun kamerası ile çektiğiniz fotoğrafları ve videoları gönderebildiğiniz gibi telefona yüklü olan resim ve videoları da gönderebiliyorsunuz. Gönderdiğiniz video ve resimlere arkadaşınız baktıktan sonra hemen kendiliğinden siliniyor. Özellikle gizlilik açısından oldukça güzel bir uygulama diyebiliriz.

Gönderdiğiniz video ve resimler Snapchat sunucularından  otomatik olarak silindiği için herhangi bir hack saldırısı sonucunda sizin video ve resimlerinize kimse ulaşamıyor. Ancak burada tek sorun şudur, o da video ve resmi gönderdiğiniz arkadaşınız bunların ekran görüntüsünü alarak kaydedebilir. Ancak bu durumda da ekran görüntüsü alındı diye size bir bildirim geliyor.

Snapchat uygulaması ile birden fazla kişiye toplu bir şekilde mesaj da gönderebiliyorsunuz. Uygulama içi satın alma seçeneklerini olduğunu da belirtelim.

Snapchat

Snapchat Uygulama Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: Cihaza göre değişi
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: Cihaza göre değişi
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Video ve Resim Paylaşma Uygulaması – Snapchat İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler