Apple Müzik, Film ve Medya Yönetme Programı – iTunes İndir

Apple iTunes ile iOS içeriklerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Apple Music, Apple Filmler, videolar, şarkılar, uygulamalar ve bütün içeriklerinize iTunes ile ulaşabilir ve istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.


Apple iTunes İle Herşeyi Yönetin

Apple tarafından geliştirilen iTunes programı sayesinde filmleriniz, müzikleriniz, uygulamalarınız, videolarınız ve diğer bütün içeriklerinizi tek bir yerden yöneteceksiniz. Hem Windows bilgisayarınızda hemde Mac bilgisayarınızda kullanabileceğiniz iTunes sayesinde binlerce film ve müzik elinizin altında olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Apple Music ilk kullananlar için 3 ay ücretsiz olarak sunuluyor. Milyonlarca şarkıyı ilk üc ay boyunca bedava dinleyin.

Yine Apple iTunes ile 85.000’den fazla filme erişme imkanına sahipsiiz. Dünyaca ünlü başyapıtlarda son çıkan filmlere kadar elinizin altında bir çok seçenek olacak. Hatta istediğiniz filmi önceden indirin ve internet olmayan ortamlarda da izleyin.

iTunes ile bütün uygulamalarınızı yönetebilir ve içeriklerinizi istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. iTunes Store’a tüm aygıtlarınızdan erişebilirsiniz. Bu sayede, az önce duyduğunuz ve çok beğendiğiniz şarkıyı istediğiniz zaman satın alabilir, uzun zamandır izlemek istediğiniz o filmi hemen kiralayabilirsiniz. Satın aldığınız tüm müziklere, filmlere ve TV programlarına anında erişebilir, tümünü istediğiniz gibi oynatabilirsiniz.

itunes

iTunes Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   169 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistem   Windows 7 veya üstü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Apple Müzik, Film ve Medya Yönetme Programı – iTunes İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler