Bedava Ofis Programı – Apache OpenOffice İndir

Apache OpenOffice programı alternatif bir ofis yazılım paketidir. Ücretsiz ve Türkçe olarak sunulan Apache OpenOffice programını indirerek metin belgeleri oluşturabilir, çizimler yapabilir, sunumlar oluşturabilir, hesap tabloları yapabilir ve daha fazlasına sahip olabilirsiniz.


Ücretsiz Ofis Yazılımı Paketi

Eski adıyla OpenOffice.org yeni adıyla Apache OpenOffice programı word programı, hesap tabloları oluşturma, sunumlar yapma, grafikler ve veritabanları hazırlamak için sunulan açık kaynak kodlu ofis yazılım paketidir. Türkçe dil desteğine de sahip olan bu program bütün bilgisayarlarda çalışıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

20 yıllık bir geçmişi olan Apache OpenOffice programı sürekli geliştirilerek en yeni teknolojiye ayak uyduruyor. Kullandığınızı ofis yazılımları ile benzer bir arayüze sahip olan Apache OpenOffice , Türkçe dil desteği sayesinde de kullanımı oldukça basit olacak.

Microsoft Ofis yazılımlarına nazaran ücretsiz olan Apache OpenOffice programının paralı programlardan hiçbir eksiği bulunmuyor. LGPL lisansı altında yayınlanan bu ofis programını ev, ticari, eğitim, kamu yönetimi ve diğer bütün işleriniz için ücretsiz kullanabiliyorsunuz.

apache-openoffice

Apache OpenOffice Özellikleri

  • Writer, hızlı bir mektup yazmaktan bütün bir kitabı üretmeye kadar herşey için kullanabileceğiniz bir kelime işlemcidir.
  • Calc, hesaplama, çözümleme için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahip ve verinizi sayısal raporlar içinde ya da canlı grafiklerde sunan güçlü bir hesap tablosudur.
  • Impress, etkili çoklu ortam sunumları oluşturmak için en hızlı, en güçlü yoldur.
  • Draw, basit diyagramlardan dinamik 3B resimlemeye kadar herşeyi üretmenize izin verir.
  • Base, veritabanları sorunsuz bir şekilde manipüle etmenizi sağlar. Apache OpenOffice’te tablolar, formlar, sorgular ve raporlar oluşturun ve değiştirin.
  • Matematik, bir grafik kullanıcı arabirimi veya doğrudan formüllerinizi denklem düzenleyicisine yazarak matematik denklemleri oluşturmanızı sağlar.

Apache OpenOffice Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   1 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistem  Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Bedava Ofis Programı – Apache OpenOffice İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler