Bedava Online Virüs Tarama ve Virüs Temizleme – ESET Online Scanner

ESET Online Scanner isimli araç sayesinde programsız virüs taraması yapabilirsiniz. İnternet üzerinden virüs taraması yapmak ve bilgisayarınızdaki zararlı yazılımları kaldırmak ESET Online Scanner ile mümkün. Ücretsiz online virüs tarama ve temizleme aracı ile bütün tehditleri ortadan kaldırın.


Online Virüs Taraması Yapın

ESET Online Scanner isimli bu ücretsiz çevrimiçi virüs tarama aracı sayesinde bilgisayarınızdaki zararlıları tespit edebilir ve temizleyebilirsiniz. ESET tarafından geliştirilen bu servis, ESET Smart Security ve ESET NOD32 Antivirus ile aynı tarama motorunu kullanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Hiçbir yazılım indirmeden direk internet tarayıcınız üzerinden çalıştıracağınız bu araç, bilgisayarınızdaki virüsleri tespit ederek temizlemenizi sağlıyor. Internet Explorer, Safari, Firefox, Chrome, Opera, Netscape ve diğerler tarayıcılar üzerinden hızlıca virüs taraması yapabiliyorsunuz.

ESET Online Scanner ile istediğiniz dosyaları yada klasörleri de taratabilirsiniz. Ayrıca gizli tehditleri de otomatik olarak temizler. Virüslü dosyaları silmeden önce karantinaya alabilir ve sonra yeniden yükleyebilirsiniz.

ESET Online Scanner ile bilinen ve bilinmeyen virus, truva atı, casus yazılım ve diğer internet kaynaklı tehditleri anında ortadan kaldırabilirsiniz.

eset-online-scanner

ESET Online Scanner Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: – MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Web tabanlı
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Bedava Online Virüs Tarama ve Virüs Temizleme – ESET Online Scanner”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler